• Relácie
  • Na love
  • Veľké peniaze alebo nula na konte: Kto bude nakoniec lovcom a kto korisťou?

Veľké peniaze alebo nula na konte: Kto bude nakoniec lovcom a kto korisťou?

Veľké peniaze alebo nula na konte: Kto bude nakoniec lovcom a kto korisťou?

Takúto hru sme na Slovensku ešte nevideli.

Nová vedomostná šou Na love prinesie na televízne obrazovky poriadnu dávku napätia. Súťažiaci totiž môžu vyhrať veľké peniaze, ale mihnutím oka aj o všetko prísť. Na hre sa zakaždým zúčastňujú štyria súťažiaci, ktorí sa spoznajú až pri nakrúcaní. Hrajú v tíme a snažia sa vyhrať peniaze pomocou správnych odpovedí na všeobecné vedomostné otázky. Ich protihráčom, ktorý sa ich snaží zastaviť, je Lovec.

 TIP Viktor Vincze je na roztrhanie: Po Let's Dance dostal ďalšiu šou!

Súťaž je rozdelená na dve časti. V prvej každý súťažiaci vyzýva Lovca sám za seba. Aby ho mohol vyzvať, musí si najprv nazhromaždiť na svojom súťažnom konte peniaze, ktoré získa za správne odpovede na otázky kladené moderátorom. Potom do hry vstupuje Lovec, ten sa pokúša zabrániť súťažiacemu, aby si peniaze zo súťažného konta mohol preniesť do tímovej banky.

FOTO:  TV Markíza

Vo finálovej štvanici súťažiaci bojujú o celkovú sumu, ktorú si v prípade úspechu a porážky Lovca medzi sebou rozdelia rovným dielom. Zatiaľ čo v prvej časti ide výlučne o znalosti súťažiacich, vo finále rozhoduje o úspechu či neúspechu celej skupiny viac Lovec a jeho vedomosti, vďaka ktorým môže súťažiacich definitívne pripraviť o nahraté peniaze. 

Šou Na love už čoskoro na Markíze!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie