• Relácie
  • Na nože
  • Za toto by mohla byť mastná pokuta: V sklade objavil potraviny päť rokov po záruke!

Za toto by mohla byť mastná pokuta: V sklade objavil potraviny päť rokov po záruke!

A to ešte netušil, čo ho čaká v chladničke.

Šou Na nože má pred sebou záverečnú epizódu prvej série. Šéfkuchár Martin Novák tentoraz podá pomocnú ruku reštaurácii Dvor u Sedliaka v Smoleniciach. Podnik má v prenájme pani Mária, prevádzkovať reštauráciu bol jej veľký sen, no momentálne už melie z posledného. Opatrenia počas pandémie ju dostali do červených čísiel a dosť sa zadlžila. Nedostatok finančných prostriedkov spôsobil aj to, že v kuchyni musia robiť všetko ručne, na stroje, ktoré by im pri práci pomohli, jednoducho nie sú peniaze. A zamestnanci aj šéfka už prestávajú vládať.

​Martin sa bude snažiť zo všetkých síl, aby reštauráciu postavil na nohy, pretože Mária aj jej zamestnanci sú mu sympatickí a skutočne sa snažia. Ale evidentne by sa mali ešte viac - hneď prvý pohľad do skladu potravín totiž nevyzeral vôbec vábne. Na stenách bola všade špina, potraviny pomiešané na regáloch a okamžite zbadal aj jednu časovanú bombu. Balenie fazule z roku 2017! A položiek po dátume spotreby objavil ešte viac, napríklad cestoviny či cukor. Poriadny šok zažil aj po otvorení chladničky...

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože v stredu 29. marca o 20.30 h na Markíze. Ak ste ešte nevideli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie