• Relácie
  • Na nože
  • Katastrofa za katastrofou: Potopa v kuchyni môže zničiť úplne všetko!

Katastrofa za katastrofou: Potopa v kuchyni môže zničiť úplne všetko!

Podarí sa ešte zachrániť veľký večer, ktorý by mal znovu naštartovať zadlženú reštauráciu?

Dvor u Sedliaka čaká veľký reštart. Záťažový večer sa ešte v ani jednej reštaurácii nezaobišiel bez komplikácií, ale nakoniec vždy dopadol dobre. Lenže podnik v Smoleniciach práve v tento najdôležitejší deň stíha jedna katastrofa za druhou a majiteľke Márii sa evidentne lepí smola na päty. Opäť nastal chaos pri objednávkach tovaru a šéfkuchár Martin Novák až na poslednú chvíľu zistil, že pri preberaní zasa poriadne neskontrolovali jednotlivé položky. Takže hneď niekoľko dôležitých surovín vôbec nemajú, pretože namiesto nich prišli iné!

​Aby toho nebolo málo, do kuchyne sa vkradol stres a panika, čašníci nestíhali zasa upratovať a navyše všetkých zaskočil ďalší nečakaný problém. Čašníčka Iveta totiž zistila, že niekde uniká voda a časť kuchyne zaplavilo. Objavila vysunuté potrubie pod drezom, lenže voda už medzitým stihla napáchať škody, takže rovno musela vyhodiť celé vrece strúhanky. Martin už začínal byť zúfalý a chytal sa za hlavu. Do príchodu hostí totiž zostávalo len zhruba 90 minút. Podarí sa ešte zachrániť veľký večer, ktorý by mal reštauráciu znovu naštartovať?

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože 20.30 h na Markíze. Ak ste nestihli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie