• Relácie
  • Na nože
  • Reštaurácia budúcnosti? Obsluhuje vás recepčná, v kuchyni varí údržbár

Reštaurácia budúcnosti? Obsluhuje vás recepčná, v kuchyni varí údržbár

Reštaurácia budúcnosti? Obsluhuje vás recepčná, v kuchyni varí údržbár

Martin neveril vlastným očiam, v takomto podniku ešte nebol.

Misia šou Na nože pokračuje štvrtou zastávkou. Šéfkuchár Martin Novák tentoraz vyrazil do Tatranskej Lomnice, kde sídli Hotel Tulipán. Počas cesty sa musel zamyslieť, prečo ho volali práve sem - Tatry sú predsa zárukou vysokej návštevnosti, tak prečo sa hotelovej reštaurácii vôbec nedarí? Na jeden z problémov narazil okamžite po príchode. Majiteľa Petra našiel na parkovisku opravovať lampu. To bol prvý varovný signál.

​Druhý prišiel, keď si sadol za stôl, aby si objednal. Obslúžiť ho totiž prišla recepčná Diana. Ona vraj pomáha ako čašníčka, druhá kolegyňa z recepcie sa zasa zapája do upratovania izieb. Martin sa zo žartu opýtal, či v hoteli existujú aj ďalšie kumulované funkcie. Napríklad kuchár-kotolník. A vôbec nebol ďaleko od pravdy. Keď ochutnal objednané jedlá, nabehol do kuchyne, aby zistil, kto ich varil. A narazil tam na Romana, ktorý je normálne údržbárom!

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože v stredu 27. septembra o 20.30 h na Markíze, tretiu časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie