Zákulisné tamtamy sa nemýlili: Z tureckého fešáka bude opäť otec!

Zákulisné tamtamy sa nemýlili: Z tureckého fešáka bude opäť otec!

Krásnou novinkou sa vraj počas víkendu tak trochu netradične pochválil sám seriálový sympaťák.

Koncom januára vyšlo najavo, že šarmantný turecký herec a spevák Özcan Deniz (Faruk z Neželanej nevesty či Kahraman z Kúska zo mňa) sa po sotva ročnej známosti v tajnosti oženil s o dvadsaťtri rokov mladšou iránskou módnou návrhárkou Samar Dadgar. Pre ňu je to prvé manželstvo, pre dnes 51-ročného tureckého fešáka už tretie, deväťročné s hereckou kolegyňou Handan Deniz i sotva ročné s Feyzou Aktan sa obe skončili rovnako - rozvodom. Feyza po búrlivom rozchode dokonca Özcana a jeho brata Ercana obvinila z domáceho násilia.

Ktovie, možno aj preto Özcanova mama Kadriye spočiatku nebola práve nadšená, keď sa dozvedela, že sa jej syn opäť chystá do manželského chomúta – zo strachu, aby sa opäť nepopálil... No zdá sa, že jej obavy boli zbytočné. Podľa zvyčajne dobre informovaného magazínu Snob sú totiž Özcan a Samar osem mesiacov po svadbe nielenže stále rovnako zamilovaní ako vo svadobný deň, ale už onedlho sa ich šťastie zavŕši narodením vytúženého dieťatka! Z Özcana tak bude už dvojnásobný otec a z jeho rozkošného 5-ročného synčeka Kuzeya z turbulentného manželstva s Feyzou, veľký brat.

Krásnou novinkou sa tak trochu netradične, počas sobotného dvojhodinového koncertu pred tritisíc fanúšikmi v hotelovom komplexe Merit Royal Diamond Hotel & SPA na Cypre, údajne pochválil sám Özcan. Prítomným vraj prezradil, že pôvodne ho mala sprevádzať i Samar, no keďže jej na poslednú chvíľu lekár s ohľadom na jej zdravotný stav letieť zakázal, napokon zostala v Istanbule.

Özcan a Samar sa už onedlho stanú rodičmi

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Özcan Deniz (@ozcandeniz)

Z Özcana bude dvojnásobný otec, z malého Kuzeya veľký brat

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Özcan Deniz (@ozcandeniz)

Najobľúbenejšie romantické seriály môžeš sledovať, kedy sa tvojmu srdcu zažiada... Jedine na Voyo!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie