Nikdy ťa neopustím: 163. a 164. epizóda

Nikdy ťa neopustím: 163. a 164. epizóda

Po poslednom rozhovore s milovaným mužom dospeje Nur k boľavému rozhodnutiu, aby urobila šťastným aspoň Fatiha – súhlasí, že sa zaňho vydá.

Emin (Yağızkan Dikmen) sa vôbec nedokáže sústrediť na nakrúcanie, neustále sa mýli. Nečudo, myšlienkami je niekde úplne inde. Pri Yağmur (Gözde Mutluer). A nielen myšlienkami, ale i srdcom, preto sa rozhodne opäť si ju získať. Nedopadne to však celkom podľa jeho predstáv – a nielen preto, že sa na scéne zrazu nečakane objaví aj Yaren (Ege Kökenli)! Elmas (Tuğçe Kumral) už nedokáže byť bez milovaného synčeka ani minútu, preto sa rozhodne sledovať Yiğita (Tolgahan Sayışman). Cíti v kostiach, že práve on ju môže zaviesť za Cahitom (Tugay Mercan) a Nazan (Yonca Cevher). A nanešťastie sa nemýli. Nur (Amine Gülşe) poriadne zaskočí, keď ju Fatih (Taner Rumeli) požiada o ruku. Naozaj nevie, ako má zareagovať, pretože napriek všetkému stále ľúbi Yiğita – navždy aj bude. Úbohá Elmas sa z nájdenia synčeka neteší dlho, skončí totiž v rukách polície. Zachrániť ju môže zrejme len zázrak... Malou iskierkou nádeje je však aspoň to, že jej neutešená situácia prinúti Yiğita, Fatiha a dokonca i Nur ťahať za jeden povraz.

Hnusoba Nazan tlačí na Cahita, aby klamal polícii a oni sa tak Elmas konečne zbavili raz a navždy. Naopak, Yiğit sa zo všetkých síl snaží otvoriť bratovi oči, aby konečne pochopil, ktorá z komplikovaných žien jeho života s ním vždy hovorila úprimne a na rovinu a ktorá ho neustále vodí za nos. No akoby hrach na stenu hádzal... Po poslednom rozhovore s milovaným mužom, ktorý ju ranil tak, ako si ani len nedokázala predstaviť a pripravil ju i o poslednú nádej, že raz bude opäť šťastná, dospeje Nur k boľavému rozhodnutiu, aby urobila šťastným aspoň Fatiha – súhlasí, že sa zaňho vydá. No kým z tvárí iných neviest neschádza úsmev pomaly ani počas spánku, tá jej sa dňom i nocou topí v záplave horúcich sĺz beznádeje...

Aytül (Ayşegül Günay) rozladí, keď ju Fırat (Hakan Dinçkol), na ktorého sa prekvapivo obrátila so žiadosťou o pomoc pri riešení večného problému menom Nur, odmietne.

Sledujte v utorok, 16. februára, o 22.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie