Rocková hviezda a magnet na ženy: Úžasná premena priateľov, ktorí túžia po láske

Rocková hviezda a magnet na ženy: Úžasná premena priateľov, ktorí túžia po láske
Zdroj: TV Markíza

Spolu omladli o krásnych 25 rokov.

Martin sa po rozvode trochu opustil a prestal sa o seba starať. V dôsledku toho mu vypadali zuby, pribudli vrásky a o zanedbanom účese a brade ani nehovoriac. Chcel sa konečne posunúť ďalej, no jeho vzhľad mu v tom bránil. Silvia sa mu páči, ich vzťah by chcel ešte viac prehĺbiť, ale má strach z odmietnutia.

Silvia zas žije aktívny život pre svojho syna a zároveň robí všetko preto, aby dokázala sama utiahnuť domácnosť. Takéto nasadenie a traumy z detstva sa však odzrkadlili na jej tvári, ktorá pôsobila unaveno a strhane. Ďalším jej veľkým problémom boli dioptrie, ktoré každým rokom pribúdali a Silvia už bez okuliarov prakticky nevidela.

FOTO:  TV Markíza

Silvia absolvovala náročný facelift, z tváre jej zmizli vrásky a pleť sa jej výrazne omladila. Operácia viečok a botox v perách jej zase dodali ženský pôvab. Okrem toho podstúpila operáciu očí, vďaka čomu opäť vidí ako v mladosti a tvár jej už nešpatia okuliare. Ľudia jej pôvodne hádali až 49 rokov, po premene to už bolo iba 36.


Martin to mal zase náročnejšie u zubára, no všetko sa podarilo a teraz sa môže opäť usmievať na svet okolo seba. Potom už stačili len drobné zákroky a návšteva kaderníka a je z neho opäť šarmantný chlap, o ktorého budú mať ženy určite záujem. Pred premenou mu tipovali až 50 rokov, no po tom, ako zveril do rúk odborníkom, ľudia jeho vek odhadli na 38.


Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie