Veľký návrat hviezd z Divokého anjela: Opäť spolu v jednom seriáli

Veľký návrat hviezd z Divokého anjela: Opäť spolu v jednom seriáli

Máte sa na čo tešiť.

Na obrazovky TV Doma prichádza už od 10. októbra ďalšia legendárna telenovela Rany z lásky, ktorá sa teší úspechu od svojho prvého uvedenia v roku 2006 a bola predaná do viac ako 60 krajín po celom svete, či už vo svojej originálnej podobe, alebo aj ako formát, ktorý kopíruje pôvodný hit.

Hlavné úlohy v známej argentínskej telenovele Rany z lásky stvárnili hviezdy prvej veľkosti Natalia Oreiro a Facundo Arana, ktorých si aj slovenské diváčky a diváci zamilovali v kultovom seriáli Divoký anjel.

​Krásna Esperanza (Natalia Oreiro) je profesionálna boxerka, ktorá je po nečakanom zranení nútená opustiť boxerský ring. Rozhodne sa hľadať si novú prácu, aby podporila svojho dobráckeho priateľa Quiqueho (Carlos Belloso) a jeho matku. Pri hľadaní práce sa dostane do spoločnosti Quesada, ktorú vlastní fešák Martín (Facundo Arana). Títo dvaja sa náhodne stretnú a zamilujú sa do seba na prvý pohľad.

Martín je vdovec, po tragickej smrti svojej ženy sa vzdal lásky k pretekom monopostov Formuly 1 a chystá sa znovu oženiť s ambicióznou a frivolnou Constanzou (Carla Peterson). Martín sa rozhodne zamestnať Esperanzu ako svoju osobnú asistentku a tá sa postupne stáva neoddeliteľnou súčasťou jeho života, najmä po tom, čo sa rozhodne adoptovať troch súrodencov bez domova. Títo dvaja budú na ceste za skutočným šťastím čeliť neprekonateľným prekážkam, pretože Constanza a Quique urobia všetko pre to, aby ich rozdelili.

Seriál získal množstvo ocenení a nominácií v rámci cien Martín Fierro a Clarín vrátane ocenenia „Najlepšia telenovelová komédia“.

Sledujte Rany z lásky - už od utorka 10. októbra o 15.50 h na Doma a v predstihu na Voyo!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie