Dievčatá rozohrali vo vile krutú hru: Takto vyraďujú súperky!

Dievčatá rozohrali vo vile krutú hru: Takto vyraďujú súperky!

Ich taktika je doteraz nepriestrelná.

Tomáš sa dostával počas natáčania do situácií, keď sám nevedel, komu má veriť. Dostávalo sa k nemu toľko informácií od dievčat, že niektoré z nich začal spochybňovať. Najprv to bola Marcela, ktorá sa údajne prihlásila do šou len preto, aby získala followerov na sociálnych sieťach a nie pre lásku. Potom prišla na rad Virgínia, ktorú jej súperky označili za zadanú. 

Všetky dievčatá, ktoré vyvolali v Tomášovi pochybnosti, nakoniec súťaž museli opustiť. Bol to zákerný krok od ostatných dievčat alebo dobrá taktika? Práve to sme rozoberali so známym psychológom Alešom Bednaříkom, ktorý bol pri natáčaní šou Ruža pre nevestu.

Nemyslím si, že to bola zákernosť. Dievčatá si uvedomovali, že sú v súťaži a buď vypadnú, alebo pôjdu ďalej. Viaceré mi povedali, že základným motívom bolo dať Tomášovi informáciu o tej druhej, lebo im záležalo na tom, aby si on dobre vybral. Na druhej strane, keď mali informácie z viacerých zdrojov a vedeli, že tou informáciou vedia znevýhodniť súperku, tak to urobili. Predsa boli v súťaži,“ vysvetľuje psychológ.

Viac sa dozviete v rozhovore.

​Ak ste nestihli poslednú epizódu Ruže pre nevestu, môžete si ju pozrieť tu.

Celá epizóda na Voyo

Hľadáte svoju pravú lásku? Máte ju možnosť stretnúť aj vďaka šou Ruža pre nevestu. Do druhej série romantickej šou sa môžete prihlásiť TU.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie