Po šou prišla realita: Petrana a Tomáš o prvých hádkach

Po šou prišla realita: Petrana a Tomáš o prvých hádkach

V rozhovore nám prezradili, ako vyzerá realita po šou.

Zamilovaná dvojica si vyskúšala spoločný život v Bratislave, kde žije Petrana, a aj v Bangkoku, kde pôsobí Tomáš. Realita je iná, akú prežívali počas natáčania šou Ruža pre nevestu. Po nej sa dozvedeli jeden o druhom viac a museli si zvyknúť jeden na druhého.

Nabehli sme na spoločný život veľmi zhurta. Mali sme už mierne hádky. Neboli však vážne, že by sme sa nerozprávali niekoľko dní. Občas sa pochytíme na maličkostiach v domácnosti,“ povedala Petrana v rozhovore.

Obaja sme žili sami a zrazu si musíme zvyknúť na to, že niekoho máme po boku. Sú to také malé výmeny názorov, napríklad keď si niekto neuprace po sebe a podobne. Petrana je extrémne poriadkumilovná a ja až tak nie,“ doplnil Tomáš.

Galéria

Dvojice sme sa v rozhovore, ktorý vznikol v januári tohto roka, pýtali aj na to, ako vnímajú jeden druhého a čo im najviac na tom druhom imponuje.

Mne sa na Petrane veľmi páči, že ma nekontroluje. Nerieši, s kým si píšem a kto mi píše na sociálnych sieťach. Je veľmi nekonfliktná,“ prezradil Tomáš.

Na Tomášovi mám najradšej to, že je veľmi starostlivý. Vždy sa zaujíma o to, ako mi je. Motivuje ma k športu nie preto, aby som chodila s ním do fitka, ale kvôli zdravému životnému štýlu,“ dodala Petrana.

Kto z nich dvoch doma varí, čo sa časom dozvedeli jeden o druhom, sa dozviete v rozhovore.

Hľadáte svoju pravú lásku? Máte ju možnosť stretnúť aj vďaka šou Ruža pre nevestu. Do druhej série romantickej šou sa môžete prihlásiť TU.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie