Tomáš a Petrana sa rozišli. Toto je dôvod!

Nehovorí sa im o tom ľahko, predsa vyšli s pravdou von.

Tomáš si spomedzi 18 dievčat vybral Petranu, s ktorou naozaj fungovali spolu ako pár po šou. Najprv Tomáš býval istý čas u Petrany v Bratislave, neskôr odcestovala do Thajska Petrana. V ďalekom Bangkoku si vyskúšala, aké by to bolo, keby tam žila s Tomášom.

Na začiatku im všetko klapalo, zvládali vzťah aj na diaľku. Keď bol Tomáš na Slovensku, tak sa nemohli ukazovať na verejnosti. Tomáš a Petrana tak neprežívali úplne štandardný vzťah. Po pár mesiacoch spoločného spolunažívania sa rozhodli, že sa ich cesty rozídu.

Som vďačný za šancu nájsť lásku prostredníctvom šou Ruža pre nevestu. S Petranou sme tvorili pár od ukončenia šou niekoľko mesiacov. Začiatky, spoznávanie sa v našom vzťahu však boli kvôli vysielaniu šou v TV obmedzené, keďže sme vzťah na verejnosti priznať nemohli. Aj toto bola skúška, ktorá náš vzťah poznačila. Zažili sme krásne mesiace, no časom sme zistili, že sme obaja rozdielni či už povahovo alebo názormi. Bohužiaľ, momentálne sme obaja v úplne inom štádiu života, ktorý, aj napriek pokusom spojiť ho do jedného, nevyšiel,“ povedal Tomáš pre markiza.sk.

Podľa Petrany mal Tomáš iné priority ako ona

S Tomášom sme tvorili oficiálny pár hneď po ukončení natáčania finále. Náš vzťah trval niekoľko mesiacov a bol vždy úplne mimo normy, keďže sme sa nasťahovali hneď k sebe a nemali čas ani možnosť klasicky randiť. Aj napriek tejto náročnosti sme to zvládli. Naučili sme sa o sebe veľmi veľa a spoznali sa zo všetkých stránok extrémne rýchlo. Máme veľa spoločného, no vo veľa veciach a najmä o predstave fungovania vzťahu máme rozdielne názory. Tomášove priority boli iné ako moje a čím dlhšie sme boli spolu, tým viac sa to prejavovalo. Prekážkou vo vzťahu bola aj diaľka a cestovanie. Tomáš priznal, že na Slovensko neplánuje chodiť tak často, ako predpokladal, a ja, najmä kvôli štúdiu, nemám kapacitu toľko cestovať. Samozrejme, je mi to ľúto, naozaj som Tomáša ľúbila, ale keď niečo nemá perspektívu do budúcna, netreba to udržiavať. Užili sme si spolu krásne chvíle, veľa ma toho naučil a som za náš čas spolu vďačná,“ dodala Petrana.

My sme dvojicu spojili ešte vďaka nakrúcaniu online šou Bez ruže. Čo si povedali pred kamerami? Sledujte video: 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie