Nový ženích zo šou Ruža pre nevestu odhalený. Z jeho sexy tela nespustíte oči!

Ide o úspešného a sexy Slováka žijúceho v zahraničí.

Úspešná šou Ruža pre nevestu sa dočkala svojho pokračovania. Romantická cesta hľadania lásky, v ktorej si mladý, perspektívny muž vyberá spomedzi osemnástky atraktívnych žien, sa tentoraz bude natáčať na exotickej Srí Lanke. S pokračovaním šou prichádza aj nový atraktívny ženích, ktorého srde na konci šou však získa len jedna súťažiaca. Po Tomášovi Tarrovi sa tentoraz bude 18 dievčat uchádzať o úspešného a sexy podnikateľa Radka Urbanyaka. Tridsaťštyriročný Slovák narodený v Banskej Bystrici však už niekoľko rokov žije v hlavnom meste Nórska - Osle, kde sa mu podarilo vybudovať niekoľko prestížnych barov.

Galéria

​„Ponuka účinkovať v šou Ruža pre nevestu prišla nečakane a zo začiatku som neveril, že je myslená vážne. Slovenský formát som nepoznal, takže rozhodnutie byť súčasťou projektu nepadlo ihneď, ale po viacerých rozhovoroch s mojimi najbližšími, najmä maminou, ktorá šou Ruža pre nevestu poznala. Dlhodobo žijem v zahraničí, kde mi popri práci nezostáva veľa času na hľadanie lásky. Aj to bol dôvod, prečo som kývol na ponuku TV Markíza využiť možnosť stretnúť svoju spriaznenú dušu prostredníctvom tejto šou,“ hovorí mladý podnikateľ.

Na obrazovkách vás tak ​opäť čakajú emóciami nabité vzťahové drámy, sexy telá, ale aj vtipné situácie, o ktoré rozhodne nebude núdza. To všetko podčiarknuté nádherným prostredím exotickej Srí Lanky.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie