Mirka zo šou Ruža pre nevestu priznala rozchod: Povedala, čo sa stalo

Jej fanúšikovia to už tušili.

Mirka Hriňaková z prvej série šou Ruža pre nevestu sa prihovorila fanúšikom. Keďže jej čoraz častejšie chodili správy s otázkou, či sa niečo deje, lebo vyzerá byť smutná, dlhšie to už „nekomentovať“ asi ani nemohla.

Na tretí pokus nahrala naozaj úprimné video, v ktorom priznala, že sa s Matejom po ôsmich mesiacoch randenia rozhodli ísť každý vlastnou cestou. Nič zlé sa medzi nimi neudialo, len niektoré vzťahy jednoducho nie sú stavané na to, aby boli navždy. Podľa vlastných slov si odovzdali všetko, čo mali.

Mirka s Matejom naďalej zostáva v kontakte a sú priateľmi. Keďže to nie je čerstvá vec, mala čas to oplakať a vstrebať. Aj preto nebola v januári až taká aktívna na sociálnych sieťach. Vypočujte si presne, čo sa stalo.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa (@mirkahri)

​Ruža pre nevestu pokračuje, nový ženích odhalený

Fanúšikovia šou Ruža pre nevestu sa dočkajú pokračovania. Nakrúcanie tentoraz prebieha na exotickej Srí Lanke a my sme vám nedávno odhalili aj meno nového atraktívneho ženícha. Po Tomášovi Tarrovi sa tentoraz bude 18 dievčat uchádzať o úspešného a sexy podnikateľa Radka Urbanyaka.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie