Do Ruže mieri exfarmárka aj škandalózna Miss. O Radka zvedú tvrdý boj!

Uf, tak toto nikto nečakal!

Ďalšiu trojicu neviest, ktoré sa budú uchádzať o srdce a priazeň nášho televízneho ženícha Radka Urbanyaka, budú aj Niky, Dolli a Julie. A práve dve posledné z nich už majú s obrazovkami bohaté skúsenosti.

Extravagantnú Dolli si pamätáte aj zo šou Farma, konkrétne z jej šiestej série. Na statku sa síce príliš neohriala, no do povedomia divákov sa však zapísať rozhodne stihla. Predovšetkým vďaka svojim plastickým vylepšeniam.

V šou bude prvýkrát bojovať aj Češka Julie, ktorá vyhrala titul druhej vicemiss ČR 2022, no svojej korunky sa zriekla. Ako nám sama prezradila, nesúhlasila totižto s vedením súťaže, ktoré ju nútilo do polohy dievčaťa, s ktorým nebola stotožnená. Prednedávnom sa objavila aj na titulke prestížneho pánskeho magazínu.

Galéria

Viac o dievčatách sa dozviete vo videách:

Dolli

Vek: 28
Bydlisko: Považská Bystrica
Povolanie: nezamestnaná

Dolli sa narodila v Žiline, býva v Považskej Bystrici. Pracovala ako kaderníčka, keďže ju už odmalička bavila úprava vlasov, momentálne je však nezamestnaná. Jej koníčkom je cestovanie, veľa času trávi v Dubaji a jej najväčším snom je otvoriť si tam salón. Jej motto znie: „Nesúď knihu podľa obalu.“ Veľmi rada varí a jej najobľúbenejšími pochúťkami sú segedínsky guláš, klobásky a rezne.

Silnou stránkou Dolli je úprimnosť. To, čo má na srdci, má aj na jazyku – ale v súkromnom živote sa jej to nie vždy vypláca. Má rada humor a zábavu, vie si urobiť srandu ako z iných ľudí, tak aj zo seba. Dolli od šou Ruža pre nevestu očakáva, že si nájde svoju životnú lásku. Hoci nemá presný typ, ako by mal jej vysnívaný partner vyzerať, určite musí medzi nimi preskočiť iskra. Extravagantná blondínka chce mať po svojom boku pekného, príťažlivého chlapa, ktorý ju podrží v každej situácii, skrátka v dobrom aj v zlom.

JULIE

Vek: 24
Bydlisko: Praha a Frýdek-Místek
Povolanie: modelka

Modeling, ale aj štúdium, fotenie, natáčanie reklám či práca na sociálnych sieťach – k tomu všetkému má blízko 24-ročná akčná Julie. Zaujímavosťou je, že v detstve sa venovala aj mágii a bola najmladšou členkou Únie moravských kúzelníkov. Umenie očarovať využila aj na súťažiach krásy, z ktorých má peknú zbierku koruniek. V Miss Českej republiky 2022 sa však titulu I. vicemiss v priamom prenose vzdala, pretože, ako tvrdí, chcela byť verná svojim životným hodnotám a všetkému, v čo verí. Julie je skrátka rebel, ktorý si bez ohľadu na názory okolia stojí za každým svojím rozhodnutím.

Julie potrebuje vo svojom uponáhľanom živote balans, a tak sa z ruchu veľkomesta rada vracia do rodných Beskýd. Má rada turistiku, lyžovanie a relax vo wellness centre, miluje čas strávený s rodinou. Od svojho partnera očakáva zmysel pre humor, túžbu cestovať, ale hlavne úprimnosť a vernosť.

NIKOLETA

Vek: 27
Bydlisko: Trnava
Povolanie: podnikateľka

Očarujúca tmavovláska Nikoleta pochádza z Trnavy, no svojím vzhľadom a čokoládovou pokožkou pripomína skôr exotickú krásku. Je majiteľkou beauty salónu a finančnou riaditeľkou. Považuje sa za vorkoholičku, ktorá miluje svoju prácu a je neustále v pohybe. V budúcnosti by chcela svoje podnikanie naďalej rozvíjať, usadiť sa a založiť si rodinu. Baví ju najmä cestovanie, turistika a vo voľnom čase si rada zacvičí. Taktiež má veľmi rada dlhé prechádzky so svojou milovanou mini yorkshirkou Daisy.

Po skončení dlhoročného vzťahu je opäť pripravená na lásku a otvorená novým možnostiam – aj preto sa prihlásila do druhej série Ruža pre nevestu. Vysnívaný výzor chlapa nemá, ale má slabosť na svetlé oči a krásny úsmev. Najviac ju vie očariť inteligentný muž so zmyslom pre humor, ktorého vôňu si zapamätá už po prvom stretnutí. Ako hovorí – na to, aby vzťah fungoval, sú potrební dvaja a vo vzťahu je veľmi dôležitá komunikácia. Je veľmi rodinne založená a rodina je u nej vždy na prvom mieste.

​Pripomeňte si, ktoré tri dievčatá sme už odhalili prednedávnom:

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie