Prvé krásky z Ruže pre nevestu odhalené. Tie sú ale sexy!

Prvé krásky z Ruže pre nevestu odhalené. Tie sú ale sexy!

Predstavujeme vám prvú trojicu neviest.

Po tom, čo sme odtajnili nového televízneho ženícha z pokračovania šou Ruža pre nevestu, ktorým sa stal 34-ročný fešák Radko Urbanyak, tentoraz prichádza na rad prvá trojica neviest, ktoré budú bojovať o jeho srdce.

Galéria

ANET

Vek: 25
Bydlisko: Bratislava
Povolanie: vizážistka

​Šarmantná Anet sa narodila v Bratislave, aktuálne už niekoľko rokov pôsobí ako vizážistka na voľnej nohe. Preferuje zdravý životný štýl, ktorého sa drží už roky. Potrpí si na zdravú stravu, avšak jej slabosťou sú čipsy. Medzi jej hobby patrí cvičenie, joga, tanec a akýkoľvek pohyb. Miluje astrológiu a rada ju študuje. Každý chlap, s ktorým sa dostane na rande, dostane svoj rozbor osobnosti.
V láske a v šou Ruža pre nevestu hľadá Anet spriaznenú dušu, preferuje dlhodobé vzťahy. Jej partner musí byť aj jej najlepší priateľ. Vo vzťahoch je otvorená, úprimná a zvláda perfektne komunikáciu aj hádky. Miluje sa smiať a zmysel pre humor u jej muža nemôže chýbať. Inteligencia je pre ňu najviac sexy. Jej najväčším snom je mať s jej vyvoleným spokojnú a šťastnú rodinu.

​SÁRA

Vek: 24
Bydlisko: Prešov
Povolanie: študentka

​Atraktívna, vzdelaná, scestovaná a veľmi ambiciózna – taká je Sára Gregorová, ktorá sa narodila v Prešove. Má 24 rokov a väčšinu času žije v zahraničí. Zdržiava sa najmä v Česku, kde študuje. Príťažlivá Sára chce „bachelora“ zaujať najmä svojou cieľavedomosťou a inteligenciou. Všetok svoj čas venuje najmä štúdiu a zahraničným stážam v oblasti politiky a medzinárodných vzťahov. Rada cestuje a jej obľúbenou destináciou je Španielsko, kde pracovne trávi každé leto. Miluje zvieratká, o čom svedčí aj fakt, že má vytetované mená svojich štvornohých miláčikov. Rada trávi čas aj pomáhaním v útulku. Rozpráva plynule anglicky, francúzsky a španielsky.

​LUCY

Vek: 24
Bydlisko: Žilina
Povolanie: študentka

​Lucy je prirodzená, sebavedomá blondínka, ktorá svojím vzhľadom pripomína skôr krásku zo Škandinávie. Nie je to náhoda. Hoci sa narodila na Slovensku, blízku rodinu má aj na severe Švédska. Plynule hovorí tromi jazykmi. Je pripravená o lásku zabojovať, keďže odmalička sa venovala rôznym športom ako napríklad cyklistika, bežecké lyžovanie, plávanie. Napokon ostala pri biatlone, s ktorým reprezentovala aj Slovensko. Práve pomocou športu sa naučila nevzdávať sa a bojovať až do konca. Priznala sa, že lásku vníma ako hru, kde vyhrávajú najodvážnejší. V reálnom živote sa považuje za maximalistku, ktorá všetko robí na 100 % a viac. Lucy nemá problém začať konverzáciu s chlapcom, voči ktorému cíti sympatie, ale väčšinou sa to skončí kamarátstvom. Nemá vysnívaný výzor muža, skôr si zakladá na charaktere a vyžarovaní. Veľmi dôležité pre ňu je, aby mal jej partner zmysel pre humor.

​Dievčatá budú bojovať o srdce podnikateľa Radka Urbanyaka:

Galéria

Ruža pre nevestu odštartuje už 8. marca o 20:30 na obrazovkách televízie Markíza a v predstihu na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie