Tajomstvo novej vily z Ruže pre nevestu odhalené. V tomto luxuse sa bude rodiť láska

Luxusná vila sa nachádza priamo uprostred divokej džungle.

Pokračovanie Ruže pre nevestu sa tento rok bude odohrávať na exotickej Srí Lanke. My sme sa do luxusnej vily, v ktorej bude bojovať osemnásť žien o srdce jedného muža, vybrali aj s kamerou a dramaturg šou Radúz Kafka nám okrem prehliadky prezradil hneď niekoľko pikošiek z tohtoročnej série úspešnej šou. Napríklad aj to, v čom tkvie tajomstvo súčasnej vily oproti tej v Turecku.

Galéria

Ideálnu vilu do šou Ruža pre nevestu hľadali tvorcovia dlhší čas a mali na výber viaceré objekty. Napokon však zvíťazila viac ako storočná vila, ktorá bola zo všetkých najautentickejšia. Ide o jednu z najstarších víl na juhu Srí Lanky a je v portugalskom koloniálnom štýle. Počas roka je možné vilu si prenajať a zaujímavosťou je, že sa v nej často organizujú svadby.

Osemnásť dievčat bude vo vile nielen bývať, ale budú sa tu konať aj rôzne hry, súťaže a práve tu sa bude odohrávať vždy najviac očakávaný ceremoniál odovzdávania ruží.

„Srdcom“ celej vily je obývačka, v ktorej je aj počas tropických dní veľmi príjemne. V prípade nepriaznivého počasia sa tu bude odohrávať aj ceremoniál ruží. Dievčatá budú bývať v štýlovo zariadených izbách. K dispozícii majú dizajnové a nadštandardne zariadené kúpeľne s veľkým zrkadlom, ktoré sa dá nazvať aj „špiónske“, keďže cez neho možno sledovať dianie v susediacej izbe. Chýbať nemôže ani „beauty room“ určená na skrášľovanie dievčat či veľká kuchyňa.

​Vilu si tvorcovia vybrali aj preto, že je v nej dobre prepojený interiér s exteriérom. Vo vonkajšej časti sa nachádza krásne átrium i pôvodné jazierko, ktoré slúži nielen na okrasu, ale aj na ochladzovanie celého priestoru. Obedy a večere majú účinkujúce zabezpečené, raňajky si však budú pripravovať samy na letnej terase. Tvorcovia v nej špeciálne kvôli tomu nechali vybudovať kuchynský ostrovček. Samozrejme, chýbať nemôže ani bazén, v ktorom sa budú dievčatá ochladzovať, ale aj hrať hry či súťaže, okolie bazéna je ako stvorené na oddych alebo párty. Uvidíme, ktoré dievčatá si budú luxus vily užívať najkratšie, a ktorá z nej bude odchádzať ako posledná.

Ruža pre nevestu odštartuje už 8. marca o 20.30 h na Markíze a v predstihu na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie