Kráska z Ruže si prešla peklom: Vážila 40 kg a myslela na to najhoršie

Svojím neľahkým osudom chce motivovať ostatných.

Aj napriek tomu, že Dominka Lovászová je krásna žena, šou Ruža pre nevestu opustila hneď v prvej epizóde. Na pohľad tvrdá žena, ktorá Radka privítala v boxerských rukaviciach, to nemala v živote vždy jednoduché. Na svojom konte na Instagrame tentoraz uverejnila znepokojivé fotky so záhadným popisom. Nám sa podarilo zistiť, že Dominika chce poukázať na svoju ťažkú minulosť, kedy bojovala s vnútornými démonmi a zároveň chce pomôcť ľuďom, ktorých postretlo niečo podobné.

Mala som 17 rokov, doteraz neviem, čo bolo spúšťačom, ale nastali u mňa hrozné depresie, panické ataky a stratila som chuť socializovať sa. Dostalo sa to až do takého stavu, že som sa bála chodiť medzi ľudí a prestala som jesť. Aj som mala chuť, ale nemala som na nič chuť. Začala som nosiť široké mikiny a tepláky, aby to nebolo vidieť, že som takto schudla. Moja hraničná váha bola 40 kilogramov, prezradila nám kráska a ďalej pokračovala: Keď prišiel deň a moja rodina si to všimla, išli sme k lekárovi. Keď som sa tam pred mojou mamou vyzliekla, hrozne sa zľakla. Našli mi teda psychologičku, s tou som však nebola stotožnená. Zobrali ma aj ku psychiatričke, nastavila ma na liečbu, no tie lieky nie sú žiadna sranda. Pribrala som 10 kg, hlavu som mala doslova ako medicinbal, pretože ma tak veľmi zavodnilo, prehovorila o neľahkom období, kedy dokonca ušla z domu.

Aj napriek tomu, že sa zdalo, že Dominike nič nepomáha, prišiel doslova obrat: Stretla som jedného človeka, ktorý mi ukázal tú správnu cestu, čítala som knihy na osobnostný rozvoj a hlavne som stretla môjho trénera Miša. Každý jeden tréning bol pre mňa vykúpením a dotiahla som to až tam, kde som dnes,“ naráža na svoju úspešnú športovú kariéru. Dominika sa rozhodla svoj príbeh vyrozprávať predovšetkým preto, lebo chce motivovať aj iných ľudí, ktorí sa nachádzajú v podobnej životnej a psychickej situácii, že vždy je cesta z tohto začarovaného kruhu plného bolesti von.

Pripomeňte si úprimný rozhovor s Dominikou v relácií Bez ruže:

Súvisiace video

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie