Hrozný pohľad na svadbe: Zo ženáča sa stal vdovec, nevesta zomrela

Hrozný pohľad na svadbe: Zo ženáča sa stal vdovec, nevesta zomrela

Nevesta to so zábavou prehnala a jej srdce to nevydržalo.

Deň D je tu. Franco po tom, čo sa odcudzil s bratmi a opustila ho jeho láska Rosario, nemal veľmi na výber. Stratený v živote prikývol na ponuku bohatej staršej dámy a rozhodol sa zosobášiť. To, že sa z neho stane ženáč aj vdovec v ten istý deň, však nečakal ani v tom najhoršom sne.

Eduvina Truebová si natoľko užívala vlastnú svadobnú hostinu, že sa pri pití alkoholu nekontrolovala a jej srdce to nevydržalo. Pri tanci na stole jej prišlo zle a hostia už len videli, ako nevesta v bielych šatách padá na zem a valí sa na ňu obrovská svadobná torta.

Pozrite si reakciu ženáča, keď zbadal svoju mŕtvu nevestu.

​Aby toho nebolo málo, Franco sa po smrti Eduviny dozvedel, že je jediným dedičom jej obrovského majetku. Zmätený chlapec nevedel, čo má robiť a jej majordóm využil situáciu. Tá sa okamžite zmenila, keď mu na pomoc prišli bratia.   

Sledujte ukážku.

​​Sledujte Skrytú vášeň od pondelka do piatka o 15.55 h na Doma!

​​​​​A aby vaša radosť z návratu obľúbenej telenovely bola dokonalá, máme ešte jednu dobrú správu! Denne si totiž Skrytú vášeň budete môcť vychutnávať až v dvoch častiach za sebou a tešiť sa môžete navyše aj na úplne nové časti!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie