
Bránila najbližšieho človeka.
Máriu čakal v nemocnici Šimon s kyticou karafiátov. Počas toho, ako na ňu čakal sa zarozprával s Jarom Gregorom, ktorý prechádzal chodbou nemocnice. Debata sa niesla v negatívnom duchu, počas ktorej Šimonovi vychádzali z úst hanlivé slová na Máriinu dcéru. Mária to spoza rohu počula a nepekné slová o Zuzke sa jej dotkli. Takto rozpálenú ste ju ešte nikdy nevideli!
Súvisiace video

Sľub: 103. epizóda