Šťastie v nešťastí: Nakrúcanie seriálovej novinky sa skomplikovalo hneď na začiatku

Šťastie v nešťastí: Nakrúcanie seriálovej novinky sa skomplikovalo hneď na začiatku

Hrozilo, že hneď po prvom dni sa bude musieť výroba prerušiť.

Nakrúcanie seriálu Šťastní vs Šťastní sprevádzali hneď od začiatku komplikácie. Do výroby totiž okamžite zasiahla pandémia, tak ako do života všetkých ľudí. Prvý pozitívny píipad spomedzi členov štábu sa objavil hneď po prvom nakrúcacom dni. Práve v čase, keď sa pripravoval najnáročnejší prvý blok - kľúčové scény v jedálni so všetkými hlavnými predstaviteľmi v zariadenom priestore kaštieľa v Jaslovských Bohuniciach, ktorý kompletne uzatvorili pre potreby nakrúcania.

FOTO:  TV Markíza

Úroveň stresu stúpla na najvyššiu hranicu a v jednom okamihu hrozilo, že sa nakrúcanie bude musieť po jedinom dni odložiť. Nakoniec ale pri štábe stálo šťastie a po pretestovaní nebol nikto pozitívny a mohlo sa pokračovať. Celé leto sa covidu úspešne vyhýbali, aj vďaka dodržiavaniu prísnych pravidiel. No na záver výroby v októbri, keď sa už podľa pôvodného plánu ani nemalo nakrúcať, vírus udrel opäť.

 TIP Nešťastná zámena detí v pôrodnici: Vinník poľutovaniahodnej udalosti je prekvapivý!

Tentoraz sa nakazili dvaja členovia štábu a pomerne kľúčoví. Nákaza sa našťastie prejavila až niekoľko dní po nakrúcaní v exteriéri na čerstvom vzduchu a testovanie štábu a najmä všetkých hercov prinieslo negatívne výsledky. Seriál sa nakoniec podarilo úspešne dotiahnuť do konca bez ujmy na zdraví. Skrátka šťastie v nešťastí.

Ďalšiu premiérovú epizódu seriálu Šťastní vs Šťastní si môžete pozrieť v stredu 19. januára na Markíze alebo už teraz na VOYO.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie