Tomu sa hovorí odvaha! Známy herec ukázal pred kamerou takmer všetko

Tomu sa hovorí odvaha! Známy herec ukázal pred kamerou takmer všetko

Pre uveriteľnosť stvárnenej postavy urobí čokoľvek.

V druhej epizóde seriálu Šťastní vs Šťastní sa Marián Miezga ukáže tak, ako ho príroda stvorila. Čiže úplne bez ničoho. Ak si myslíte, že na nahé scény použil dabléra, tak sa mýlite. Majo totiž pre uveriteľnosť stvárnenej postavy rád urobí čokoľvek.

„Je to absolútny profesionál, dopredu sme mu vysvetlili, ako bude vyzerať záber a nemal s tým žiadny problém. Režisér bol viac v strese z nahej scény ako samotný herec. Ani sme sa nenazdali a Majo už bol nahý v bazéne a poháňal nás, aby sme točili," prezradil nám zdroj zo štábu.

 TIP Pred kamerou zarytí rivali, ale čo v súkromí? Mladí herci išli s pravdou von

Štandardne sa takéto scény nakrúcajú tak, že herec či herečka ma buď dabléra, alebo sa použije bielizeň telovej farby a nahota sa rieši skutočne len v nevyhnutnom prípade. Tiež sa minimalizuje počet ľudí na pľaci. No v tomto prípade sa tým Majo vôbec nezaoberal, nechcel ani telovú bielizeň, proste sa do scény okamžite vžil, dal si dole trenírky a skočil do bazéna.

Jediný problém pre neho predstavoval čas. V bazéne strávil zhruba šesť hodín, pretože v ten deň sa nakrúcala asi polovica všetkých scén v bazéne. Takže na obed si už zo štábu robil žarty, že nasledujúci deň z množstva chlóru, ktoré mal v očiach, neuvidí na hereckých kolegov. Mimochodom, Lucia Hurajová prisahá, že keď plávala pod vodou smerom k Mariánovi, mala zatvorené oči!

Viac uvidíte v premiérovej epizóde seriálu Šťastní vs Šťastní o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.


Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie