Šialená jazda na kapote auta: Nakrúcanie vytočilo miestnych chalupárov!

Šialená jazda na kapote auta: Nakrúcanie vytočilo miestnych chalupárov!

Napriek platným povoleniam s nimi musel štáb hodinu vyjednávať.

Najdramatickejšou a určite aj najzábavnejšou scénou v tretej epizóde seriálu Šťastní vs Šťastní bola Adamova adrenalínová jazda na kapote auta. Nakrúcanie však už také zábavné nebolo. Nešlo iba o náročnosť samotnej výroby, do hry zasiahli aj niektoré faktory, s ktorými asi nikto nerátal.

Jazda sa nakrúcala na úzkych poľných cestách v okolí Plaveckého Štvrtka. Na zábery so skutočnými hercami sa použil takzvaný low loader - špeciálne vozidlo s nízkym prívesom, na ktorý sa umiestnilo auto s hercami. S prívesom sa nakrúcali detaily, široké zábery si už zobrali na starosť profesionálni kaskadéri.

 TIP Zrodila sa nová hviezda? Na kastingu som predviedla tragický výkon!

Prvý problém nastal s kamerou na prilbe Adama Kubalu. Keďže sa točilo v auguste a bolo veľmi teplo, pri prvej klapke sa kamera prehriala a všetky reakcie tváre sa museli snímať nanovo. No ešte väčšie problémy než s technikou mal štáb s ľuďmi. Nakrúcanie totiž poriadne pobúrilo chatárov a záhradkárov z okolia.

Hoci mala produkcia vybavené všetky príslušné povolenia na nakrúcanie, miestnym sa burácanie motorov a kúdoly prachu vôbec nepáčili a protestovali. Až po hodine vyjednávania sa obe strany nakoniec dohodli na rozumnom kompromise. Scéna sa nakoniec dokončila tak, ako si režisér predstavoval a výsledok jednoznačne stojí za to!

Premiérovú epizódu seriálu Šťastní vs Šťastní si môžete pozrieť v stredu 2. februára o 20.30 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie