• Relácie
  • SuperStar
  • Sexy kráska zo SuperStar je zadaná. Prvýkrát ukázala frajera!

Sexy kráska zo SuperStar je zadaná. Prvýkrát ukázala frajera!

Sexy kráska zo SuperStar je zadaná. Prvýkrát ukázala frajera!

V jej živote sa dejú viaceré zmeny, v lete príde ďalšia novinka.

Finalistka TOP 10 z predchádzajúceho ročníka SuperStar, talentovaná Júlia Kramárová, je zadaná. Speváčka, ktorá si podmanila divákov aj porotu, na Instagrame zverejnila fotku so svojou láskou. Ide o jej prvý zverejnený vzťah, ktorý si naplno užíva.

„S priateľom sme spolu už rok a žijeme vo Viedni. Je Arab, ale rozprávame sa po slovensky, takže je to takmer, ako keby som žila so Slovákom. Len je to trošku iná kultúra,“ hovorí Júlia.

TIP: Adam Pavlovčin má s novým menom Adonxs veľké plány

Sexy kráska, ktorá dlhodobo žije vo Viedni, má okrem priateľa aj ďalšie novinky. Pracuje na prvom singli, ktorý plánuje vydať v lete, a okrem toho si doma buduje nahrávacie štúdio.

Po rokoch života v rakúskej metropole má Júlia, samozrejme, plynulú nemčinu, no pripravovaný singel bude v angličtine. Text si speváčka napísala sama. „Bude to o živote, reálny príbeh s jemným podtónom feminizmu. Samozrejme, bude aj klip,“ teší sa.

O produkciu sa postaral producent Gotcha Beats a nahrávalo sa v štúdiu známeho slovenského dídžeja a producenta Romana Zámožného, kde svoj album nahral napríklad aj Majk Spirit. Ako bude znieť, zistia fanúšikovia už čoskoro.

Fotku Júlie s priateľom nájdete v galérii.

Zdroj: Instagram/julia.kramarova

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie