• Relácie
  • SuperStar
  • Veľké prekvapenie na Lovestream: ADONXS vystúpil s novými pesničkami a dav šalel

Veľké prekvapenie na Lovestream: ADONXS vystúpil s novými pesničkami a dav šalel

Veľké prekvapenie na Lovestream: ADONXS vystúpil s novými pesničkami a dav šalel

Adam vie ako odpáliť skvelú šou.

Adam Pavlovčin, ktorý vystupuje pod umeleckým menom ADONXS, je nezastaviteľný. Hudbe venuje všetok svoj voľný čas, keďže do konca roka by chcel vydať svoj prvý album. Prvú skladbu z neho s názvom Moving On predstavil prednedávnom, no opäť prišiel s novinkami. Nie jednou, ale hneď dvomi.

Na festivale Lovestream odpálil skvelú šou a dav prekvapil novými pesničkami z pripraveného albumu. Adam nám v rozhovore prezradil, čo pre neho tieto pesničky znamenajú a ako vznikali.

„Druhý a tretí singel z pripravovaného albumu som chcel odprezentovať spolu, ako dvojsingel. Jedna z nich je úplná balada. Volá sa Cold Summer, takže ju vydáme ešte v lete, aby to bol taký paradox melanchólie. Druhá skladba je tanečná. Volá sa Game. S touto pesničkou bude niečo spojené, čo ešte nemôžem prezradiť. Môžem však prezradiť, že ide doslova o hru, kde sa hrám aj s textom. Je tam niekoľko rôznych úrovní, nielen klasické hry, ale prelína sa to aj do partnerských vzťahov,“ prezradil Adam pre markiza.sk.

Pozrite si rozhovor s Adamom, kde nám zaspieval na kameru aj jednu pesničku od Dua Lipa. Skladba Physical to nebola. Uhádnete ktorá?


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie