Pravda je vonku. Pítr a Gabriela sa vyjadrili k rozchodu

Pravda je vonku. Pítr a Gabriela sa vyjadrili k rozchodu
Zdroj: Instagram/gabrielagasparova

Už nerobia žiadne tajnosti.

Pítr a Gabča sa zoznámili v zaľúbenej reality šou Love Island, kde sa stali jedným z najobľúbenejších párov. Aj vďaka tomu sa prepracovali až do samotného finále šou, napokon však skončili na druhom mieste. Dvojica sa okamžite stala jedným z najobľúbenejších a najkrajších českých celebritných párov, ktorých podporovali tisíce fanúšikov. Aj preto fanúšikovia veľmi ťažko niesli, že by druhá reality šou mohla znamenať ich koniec.

Pítr sa totiž v šou Survivor Česko & Slovensko stretol aj s modelkou a Miss ČR Andreou Bezděkovou (29), s ktorou v minulosti tvoril pár, a okamžite sa začalo špekulovať o tom, či sa medzi nimi neozvú staré city.

Galéria

Zaostrené na bývalú

Dvojica si tisíce kilometrov od domova a v kruhu celkom cudzích ľudí prirodzene rozumela o čosi viac, no Pítrovu povesť nevylepšovali zábery, ako spia s Andreou bok po boku, či časté komentáre ostatných ostrovanov o ich spoločne strávenom čase v džungli. Gabriela sa však aj napriek všetkým dohadom vyjadrila, že Pítrovi dôveruje a zdá sa, že po jeho návrate domov je všetko viac ako v poriadku.

„Teraz sme spolu doma len úplnú chvíľku. Prvé dni sme si užívali, vôbec sme neriešili okolie, pretože sa milujeme a sme naozaj radi, že sme zase spolu. Tie veci sme rozoberali a zistili sme, že nie všetko bolo tak, ako to bolo publikované, a že to prežijeme,“ povedala Gabča pre Novu.

​Úprimne však priznala, že aj napriek tomu, že bola Andrea témou ich rozhovorov ešte pred odletom, zábery zo šou ňou zamávali.

„Čakala som, že niečo také príde, ale nečakala som, že to bude hneď v takom rozsahu. Samozrejme, nech už je človek akokoľvek upokojený a akokoľvek sa presviedča, že to je iba televízia, tak stále nemá kontakt s tým druhým. Nevedela som, čo mu beží hlavou. Pretože som s ním nebola v kontakte, rozhodilo ma to. Myslím si, že by to rozhodilo úplne každého,“ dodala.

​Dojatie ako dôkaz

Jedným z tých znamení, ktoré ju, naopak, upokojili a uistili v tom, že na Pítrových citoch k nej sa nič nezmenilo, bola aj jeho reakcia na video odkaz, ktorý mu na ostrov zaslala, a v ktorom mu nezabudla vyznať lásku.

„Veľmi ma to dojalo. Po celú dobu sa tam riešila Andrea a o mne tam z druhej strany nepadlo ani slovíčko. Ale z jeho výrazu a reakcie som hneď poznala, že je všetko v pohode a že to nie je tak, ako to vyzerá z internetu,“ doplnila Gabča v rozhovore.

To, že je všetko v poriadku, napokon potvrdil aj Pítr. Dvojica sa spolu objavila už aj na premiére filmu a bok po boku žiarili. „Debata o rozchode vôbec neprebehla,“ potvrdil Pítr pre TN.cz. „Nedialo sa nič, čo by nemalo. Keď som sa pozeral na tie zostrihy, tak v nich nič také nie je, keď si odmyslím tú romantickú hudbu,“ dodal Pítr.

Fanúšikov po Pítrovom návrate zo Survivora okrem všetkého robilo vrásky aj to, že pár, ktorý bol dovtedy mimoriadne aktívny na sociálnych sieťach, zrazu zostával v úzadí a nechválil sa žiadnymi spoločnými momentami zo súkromia. Aj to sa však vrátilo do starých koľají. Gabriela potešila tisíce fanúšikov dvomi novými fotografiami a pridala zaľúbený odkaz.

„,Veľké vyjadrenie‘ je tu! Sme spolu. Máme za sebou asi jednu z najväčších skúšok. Nebolo to ľahké, ale o to viac si teraz jeden druhého užívame a aj preto sa vám ozývame až teraz. Ďakujem všetkým za neuveriteľnú podporu! Posledný mesiac ste mi každý deň posielali krásne správy a ja si to veľmi vážim, aj keď som nie vždy zvládala zareagovať. Milujeme vás,“ napísala Gabriela v príspevku.

Sledujte šou Survivor Česko & Slovensko na Voyo.

Celá epizóda na Voyo

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie