
Tomáš Majláth rozbehol vlastný biznis.
Po jedenástich rokoch sa opäť vrátil ako Gergely do legendárnych Susedov. Bez neho a Milky si fanúšikovia tento projekt jednoducho nedokázali predstaviť. Čo Tomáša Majlátha veľmi teší: "Vyžiadali si nás diváci a to je pre mňa to najhodnotnejšie."
Pre 30-ročného herca však existuje aj život mimo Susedov. Jeho vášňou a zároveň povolaním je divadlo. Jeho domovským stánkom je bratislavská Nová scéna a popri divadle sa ešte venuje aj dabingu. Rozbehol dokonca vlastný biznis.
"Mam firmu na tvorbu videí a produkcie, takže sa vôbec nenudím. Postupne sa mi to páči viac za kamerou ako pred ňou," prezradil Tomáš v reportáži relácie Reflex. Naznačuje tým, že sa chce pomaly rozlúčil s herectvom?
Nové príbehy Susedov pokračujú v pondelok 19. novembra o 20:30 na Markíze
Ak ste nestihli aktuálnu časť Susedov, môžete si ju pozrieť tu, alebo v našom videoarchíve.