• Relácie
  • Svokra
  • Úprimná spoveď televíznej svokry Gizky Oňovej: Na toto spomína so smútkom!

Úprimná spoveď televíznej svokry Gizky Oňovej: Na toto spomína so smútkom!

Úprimná spoveď televíznej svokry Gizky Oňovej: Na toto spomína so smútkom!

Pri nakrúcaní toho v rodinách zažije skutočne mnoho...

To, čo videla a zažila televízna svokra Gizka Oňová má za sebou naozaj len málokto. Vďaka relácii Svokra navštívila množstvo rodín, ktorým podala svoju pomocnú ruku, no zároveň odhalila aj ich tajomstvá, bremená, odovzdávala svoje skúsenosti, radila a nie raz musela hľadať odpovede a riešenia mnohých ťažkých životných otázok. Tentokrát sme sa však Gizky pýtali my! Zaujímalo nás, čo bolo pre ňu pri nakrúcaní najťažšie, najkrajšie, no i na to, čo jej najviac utkvelo v pamäti. Pozrite sa, čo všetko nám prezradila!

Čo bývajú vo všeobecnosti najväčšie problémy, s ktorými vás rodiny kontaktujú?
Rozličné problémy, s ktorými sa ľudia na mňa obracajú, majú často spoločného menovateľa - nedostatok komunikácie medzi členmi rodiny. Napríklad manželia rozhodujú o dôležitých veciach samostatne - bez toho, že by ich predebatovali so svojím partnerom. Proste nehovoria o tom a tým zasejú semienko budúceho problému.

Myslíte si, že sa rodiny riadia vašimi radami po vašom odchode aj naďalej?
Chvalabohu, podľa ohlasov z rodín - maily, telefonáty aj osobné stretnutia - zisťujem, že vo veľkej väčšine rodín sa moja "misia" podarila. Samozrejme, niektoré problémy sú také veľké, že po počiatočnej snahe zmeniť svoj život podľahnú ľudia starým vplyvom a vrátia sa do stavu pred mojou návštevou. Čo ma však teší, relácia Svokra často inšpiruje ostatných divákov k prevencii, aby sa oni sami do podobných problémov nedostali.

Máte aj nejakú spätnú väzbu od rodín, ktorým ste v minulosti pomohli?
Na to som odpovedala už v predchádzajúcej otázke - áno, mnoho zúčastnených zostáva so mnou v kontakte, predsa je to pre nich nevšedný zážitok. Musím však povedať, že ako každý, aj ja riešim rôzne starosti mojej vlastnej rodiny, takže mi nezostane veľa času sledovať osudy rodín, ktoré som navštívila.

Spomínate si na nejakú konkrétnu situáciu, ktorá vás príjemne prekvapila?
Pre mňa najpríjemnejšou situáciou je, keď sa mi podarí zmieriť dlhoročne rozhádaných členov rodiny - súrodencov, rodičov s deťmi, svokrovcov... Pripadá mi to, ako keď do seba zapadnú puzzle a vznikne pekný obrázok. Je to pocit na nezaplatenie.

Osud ktorej rodiny vám najviac utkvel v pamäti?
So smútkom v srdci spomínam na dvojicu, ktorá mala spolu syna. Striedavo sa rozchádzali a opäť spájali. Manželova svokra sa im sebecky miešala do života, ovplyvňovala dcéru aj vnuka, neznášala zaťa - čítankový typ "zlej" svokry. Manželia neuniesli tú ťarchu a rozišli sa definitívne. Aby som ale nekončila smutne, happy-endov som zažila nepomerne viac...


A čo zažije Gizka dnes? Buďte s nami pri tom a sledujte premiérovú časť Svokry aj dnes, o 20:30, na Markíze!


 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie