• Relácie
  • Svokra
  • Spoznávate ju? Takto kedysi vyzerala hviezda Repete

Spoznávate ju? Takto kedysi vyzerala hviezda Repete

Spoznávate ju? Takto kedysi vyzerala hviezda Repete

Dnes by sme si jednu reláciu bez nej ani nevedeli predstaviť.

Hviezda legendárnej pesničkovej súťaže Repete, ktorej tvárou bol nezabudnuteľný Ivo Krajíček sa vracia späť na televízne obrazovky.  A to rovno v primetime! Gizka Oňová, alias Svokra bude opäť pomáhať rodinám, ktoré to potrebujú. Premiérovú Svokru môžete vidieť už dnes večer o 20. 30 na Markíze!

Gizka, nie je len výborná speváčka. So svojou kamarátkou - legendárnou herečkou a komičkou Majdou Pavelekovou dokonca napísali dve knihy o varení, spoločne účinkovali aj v muzikáli Mníšky, a Gizka sa objavila aj ako herečka v kabaretnej divadelnej hre.

Málokto si však pamätá Gizku aj inak, ako v úlohe riešiteľky nekonečne zamotaných a častokrát neľahkých osudov rodín na celom Slovensku. V minulosti vystupovala ako speváčka v šou Repete.  Pozrite si, ako legendárna Svokra v minulosti hviezdila. Večne usmiata žena so zmyslom pre humor má svoje nezabudnuteľné šlágre. Vráťte sa s nami späť do minulosti do roku 1993, kedy účinkovala v už spomínanom Repete.

FOTO:  YouTube

FOTO:  YouTube

 

FOTO:  YouTube

A objavovala sa aj v markizáckom predchodcovi Telerána - v relácii Ráno s Markízou, kde už vtedy prezentovala ako chutne a najmä lacno sa dá najesť. 

FOTO:  TV Markíza

Gizka Oňová a Oldo Hlaváček- v relácii Vtipnejší vyhráva.

FOTO:  YouTube

Svokra v premiére v utorok, 17. mája, o 20.30!

Finále siedmeho pokračovania úspešnej reality šou Farma. Tieto zábery ste v televízii nevideli. Aj toto sa dialo po vyhlásení výsledkov!

Exkluzívne! Známy slovenský herec z Hornej Dolnej nám porozprával o dvojmesačnom synčekovi a otcovstve. Rozhovor iba u nás!

 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie