• Relácie
  • Svokra
  • Toto tu ešte nebolo: Odborníčka ktorá pomáha, potrebuje pomoc

Toto tu ešte nebolo: Odborníčka ktorá pomáha, potrebuje pomoc

Toto tu ešte nebolo: Odborníčka ktorá pomáha, potrebuje pomoc

Pomôže Svokra aj tento raz?

Mnohých fanúšikov sme iste potešili, že relácia Svokra sa vracia späť na obrazovky televízie Markíza. Už od minulého týždňa máte príležitosť každý utorok od 20.30 sledovať premiérové časti tejto skvelej šou. Aj príbeh dnešnej epizódy bude pre Gizku Oňovú výzvou.

Sociálna pracovníčka Mária kontaktuje televíznu svokru, aby pomohla jej zverenkyni Anke Balážovej. Bývalá trestankyňa má troch synov, ktorí sú zverení do výchovy starého otca. Anka chce svojich synov získať späť. Otec však neverí, že by sa jeho dcéra dokázala zmeniť...

FOTO:  TV Markíza


Anna z Krakovian sa vo svojej minulosti dostala až na úplné dno. Bývala s manželom Pištom u jej rodičov aj so svojimi tromi synmi. Potom začali problémy - zlé vzťahy medzi Pištom a svokrom, alkohol, odobranie detí, neplatenie výživného na deti a nakoniec väzenie. Anna neskôr skončila aj s Pištom na ulici.


Momentálne žijú v priestore bývalého kravína na jednom nefunkčnom družstve, kde bývajú priam v extrémnych podmienkach na život. Annini synovia žijú stále u svojho dedka, Ankinho otca, ktorý na dcéru zanevrel a vôbec s ňou nekomunikuje.


Anna by veľmi chcela synov mať pri sebe a obnoviť vzťah so svojim otcom. Sociálna pracovníčka poprosila Gizku, aby pomohla jej bývalej klientke, niekdajšej trestankine Anke. Ankin príbeh ju natoľko zaujal, že aj po skončení svojej pracovnej úlohy s Ankou udržiava kontakt a snaží sa jej pomáhať. Verí, že by mala dostať šancu a preto pozýva Gizku na pomoc...

Sledujte premiérovú Svokru každý utorok o 20.30!

Erika verzus Tereza: Ktorej fandíte pri ich nekonečných hádkach? Dievčatá si skočili do vlasov už niekoľkokrát. 

Zasiahnite priamo do vysielania! S novou interaktívnou aplikáciou rozhodnete o obsahu Telerána. Vyberajte outfity pre moderátor či zvoľte piesne, ktoré budeme hrať.

Prichádza Šťastný domov: Všetko, čo potrebujete vedieť o novej relácii! Markíza bude pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie