• Relácie
  • Svokra
  • Svokra posilňuje a nebude jediná: Pomoc potrebuje extrémne obézny Sebastián

Svokra posilňuje a nebude jediná: Pomoc potrebuje extrémne obézny Sebastián

Svokra posilňuje a nebude jediná: Pomoc potrebuje extrémne obézny Sebastián

V tejto Svokre pôjde o život!

Doposiaľ sme Gizku videli riešiť vzťahové problémy, no dnešná časť bude diametrálne odlišná od tých ostatných. Pomoc bude potrebovať iba 14-ročný Sebastián! Dokáže Gizka pomôcť aj teraz?

Tentokrát pôjde v šou Svokra doslova o život! Mama 14-ročného Sebastiána vidí v Gizke poslednú nádej. Sebastián váži 146 kíl a jeho rodičia sa márne pokúšajú, aby ich syn schudol. Ak sa mu to nepodarí, hrozia mu vážne zdravotné problémy, ktoré sa môžu skončiť veľmi zle, ba dokonca úplne najhoršie!

FOTO:  TV Markíza

Televízna Svokra pocestuje za pani Žanetou do obce Malženice. Potrebuje pomôcť s maloletým extrémne obéznym synom, ktorý neustále priberá a má strach o jeho život. Tento príbeh komplikuje aj zdravotný stav pani Žanety.

FOTO:  TV Markíza


"Dobre, že sedím! 146 kíl? Na 14-ročného chlapca je to strašne veľa. Myslím, že som prišla v najvyšší čas," zareagovala šokovaná Gizka na informáciu o Sebastiánovej váhe. Podarí sa Gizke zachrániť Sebastiánovi život a pôjdu jeho kilá konečne smerom nadol? To uvidíte už dnes večer na Markíze!

FOTO:  TV Markíza

Sledujte premiérovú Svokru každý utorok o 20.30!

Šťastný domov urobí šťastnými celé rodiny! Na obrazovky televízie Markíza príde 8. júna novučičká relácia s názvom Šťastný domov

Hlášky, ktoré musíte počuť: Perlí popletený Puskailer! Spevák hosťom kvízšou Dobre vedieť!

Krásna herečka sa zbavila silnej závislosti s pomocou psychologičky! Henrieta Mičkovicová sekla s cigaretami zo dňa na deň.

 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie