Komu a za čo je vďačná televízna Svokra?

Komu a za čo je vďačná televízna Svokra?

Gizka Oňová vie, čo je v živote dôležité.

Najznámejšia televízna svokra Gizka Oňová je vždy tam, kde ju najviac potrebujú. Počas nakrúcania obľúbeného formátu TV Markíza Svokra sa stihla stretnúť s obrovským množstvom prípadov, pri ktorých pomáhala riešiť naozaj dôležité ľudské príbehy. Niekedy sa stalo, že jej pomoc prišla v poslednej chvíli a podarilo sa jej tak zabrániť nešťastiu. Gizka to v šou vôbec nemá ľahké, ale aj napriek tomu dokáže vyriešiť takmer čokoľvek!

Gizka Oňová je nielen na televíznych obrazovkách, ale aj v súkromí veľmi príjemná žena, ktorá si veľmi dobre uvedomuje, že všetko, čo v živote má, napríklad aj zdravie a svoju rodinu, nie je samozrejmosťou. „Som vďačný človek s obrovskou pokorou,“ povedala Gizka. Komu a za čo je televízna svokra najviac vďačná a s akým posolstvom sa nám pri príležitosti Svetového dňa vďačnosti, ktorý je práve dnes zdôverila, sa dozviete vo videu.


Sväťo Malachovský exkluzívne: Prvýkrát o súkromí! „Hovorím o tom po prvý a zároveň aj po poslednýkrát!"

Gizka (po)radí: Keď do života mladých zasahujú rodičia... "Partner má 30 rokov a je ovládaný svojim otcom." Akú radu dá naša svokra?

Boj o jedlo sa vyostruje: Kmene čaká vodné peklo Dobrodruhom na Filipínach už poriadne škvŕka v bruchách. Ktorý kmeň si prilepší po ďalšej súťaži?

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie