Televízna svokra Gizka sa stretla so svojou dvojníčkou: Zostala v nemom úžase

Televízna svokra Gizka sa stretla so svojou dvojníčkou: Zostala v nemom úžase
Zdroj: TV Markíza

Gizka Oňová svoju dvojníčku z ľudu poriadne vystískala.

Televízna "svokra" Gizka Oňová v týchto dňoch začala opäť úradovať na obrazovkách Markízy každý utorok večer v populárnej reality šou Svokra. V nej navštevuje problémové rodiny, ktoré z rôznych dôvodov volajú o pomoc skúsenej ženy.

FOTO:  TV Markíza

Pred pár dňami Gizka zažila poriadny šok, keď na jednom zo svojich koncertov v Sklených Tepliciach stretla svoju navlas podobnú dvojníčku. Ňou je pani Vierka, ktorá žije v obci Svätý Anton pri Banskej Štiavnici.
 
"Keď začala relácia Svokra, začali mi kamarátky a známi písať, že sa veľmi podobám na pani Gizku, robili si dokonca aj žarty, že koľko beriem za jedno nakrúcanie. Brala som to s humorom," prezradila so smiechom pani Viera pre markiza.sk.

"Potom som bola v Dudinciach na liečení večer na tancovačke a dídžej zrazu prestal hrať. Do mikrofónu povedal: "Vítam tu medzi nami dvojníčku Gizky Oňovej". Všetci tlieskali, prišli ku mne a tešili sme sa. Trochu som sa aj začervenala. Kde prídem, vždy si niekto všimne moju podobu a tak ma začali volať Gizka, kamarátka mi zase hovorí Oňa," pokračuje v rozprávaní dvojníčka známej repeťáčky o zážitkoch spojených s ich podobnosťou.

Stretnutie dvojníčky s reálnou Gizkou bolo emotívne. "Pani Gizka ma vystískala a zavolala svojho manžela Juraja, ktorý ju doprevádza na klávesoch, aby nás odfotil," dodala na záver pani Viera.

POZRITE SI ZÁBERY GIZKY S JEJ DVOJNÍČKOU VO FOTOGALÉRII.

Nenechajte si ujsť premiérovú epizódu šou Svokra v utorok, 2. júla, o 20.30 na Markíze!

 

Galéria

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie