• Relácie
  • Teleráno
  • Komédia naozaj pre každého: Spomienky na detstvo môžu byť viac než vtipné

Komédia naozaj pre každého: Spomienky na detstvo môžu byť viac než vtipné

Komédia naozaj pre každého: Spomienky na detstvo môžu byť viac než vtipné

O zábavu bude stopercentne postarané.

Nová scéna dnes na svoje dosky uvádza novú komédiu Dáš to!. Britská komédia o detstve, dospievaní a dospelosti je v réžii Svetozára Sprušanského. V postavách detí, tínedžerov i dospelých spolužiakov sa predstavia Marcel Ochránek, Jana Balzar Lieskovská, Pavol Plevčík, Andrea Somorovská a Vladislav Plevčík.

Dvojica hercov spolu s režisérom prišli v piatok o tejto komédii porozprávať do Telerána. Jana Lieskovská, Vladislav Plevčík a Svetozár Sprušanský porozprávali, ako si oni spomínajú na detstvo, ako sa im na skúšaní komédie pracovalo a čo očakávajú od dnešného slávnostného večera.​

Komédia Dáš to!

Komédia o detstve, dospievaní a dospelosti. O prvých láskach, spolužiakoch a našich povahách, ktoré sa ani rokmi nemenia. O tom, že každý chce byť šťastný, úspešný a milovaný. A je ochotný pre to urobiť viac, než je potrebné.

Je životný príbeh každého človeka vopred napísaný? Môžeme si vyberať, kým sa staneme? A dospejeme vôbec niekedy?

Pozývame vás sledovať osudy piatich spolužiakov. Z nezbedných sedemročných školáčikov sa stávajú rebelskí tínedžeri, aby ich napokon zaskočili výzvy dospelosti. O zábavu bude stopercentne postarané. Pretože bez ohľadu na to, ako sa zhostíme roly flegmatického pubertiaka alebo vyhoreného štyridsiatnika, v hĺbke duše zostávame stále deťmi. Vždy sme tak trochu smiešni a trápni, ale aj vážni, pritom dojemní a nedokonale ľudskí.

Inscenácia prekypuje hravosťou a oslobodzujúcim humorom. Vtipné hlášky a prekvapivé situácie. Diváci všetkých vekových kategórií sa zadúšajú smiechom.  Absolútna radosť z hry hercov, komediálna dokonalosť, láskavá úprimnosť postáv.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie