Ivan Franěk o natáčaní Vedmy: Toto si nikdy nedovolím!

Ivan Franěk o natáčaní Vedmy: Toto si nikdy nedovolím!

Skvelý český herec si zahral v minisérii Vedma, ktorá bude exkluzívne na Voyo od 16. júna.

Nový 5-dielny pôvodný seriál žánru fantasy s názvom Vedma štartuje na Voyo už v piatok 16. júna. Za česko-slovenskou fantasy minisériou Vedma stoja úspešní slovenskí tvorcovia – producentka a scenáristka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner.

Ivanovi Franěkovi sa páčil scenár, ktorý si prečítal. „Tým pádom som mal radosť, že mi to ponúkli,“ povedal v rozhovore český herec, v ktorom, okrem iného, ešte poznamenal, čo si nikdy nedovolí.

Nový Voyo Originál Vedma od piatka 16. júna exkluzívne na Voyo.

​O minisérii Vedma:

Príbeh série je dejovo zasadený do súčasnosti, no zároveň siaha až do obdobia rudolfínskej Prahy šestnásteho storočia. Filip, podobne ako mnoho ďalších alchymistov tej doby, experimentuje s elixírom večného života. Na rozdiel od ostatných sa mu – aj vďaka mýtickému Golemovi – podarí stať sa v podstate nesmrteľným. So svojimi potomkami Luciou a Tomom tak môžu preplávať stáročiami, živení iba zlom a negatívnou energiou. Aby sa zbavili stáročného prekliatia tejto závislosti, túžia po prechode do dimenzií, kde už nikdy nebudú potrebovať fyzické telo. Jediné, čo na to potrebujú, je dostať sa k prechodovému portálu. Ten však stráži Vedma. Nastáva tak odveký súboj dobra so zlom, svetla s temnotou.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie