Divák na toto u nás nie je zvyknutý. Mladý Trojan prehovoril o Vedme

Divák na toto u nás nie je zvyknutý. Mladý Trojan prehovoril o Vedme
Zdroj: Markiza

Herec už od začiatku vedel, že bude balansovať na veľmi tenkom ľade.

Nový 5-dielny pôvodný seriál žánru fantasy s názvom Vedma štartuje na Voyo už v piatok 16. júna. Za česko-slovenskou fantasy minisériou Vedma stoja úspešní slovenskí tvorcovia – producentka a scenáristka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner.

Jednu z hlavných úloh v nej stvárnil aj mladý talentovaný herec Josef Trojan. V rozhovore, ktorý vznikol počas nakrúcania minisérie, nám prezradil, že už od začiatku vedel, že bude balansovať na veľmi tenkom ľade, pretože diváci u nás na toto určite nie sú zvyknutí. 

Svoju postavu nazval „charizmatickým hajzlíkom“. Ako sa mu nakrúcalo? Viac v rozhovore.

​Nový Voyo Originál Vedma štartuje od piatka 16. júna exkluzívne na Voyo. 

​O minisérii Vedma:

Príbeh série je dejovo zasadený do súčasnosti, no zároveň siaha až do obdobia rudolfínskej Prahy šestnásteho storočia. Filip, podobne ako mnoho ďalších alchymistov tej doby, experimentuje s elixírom večného života. Na rozdiel od ostatných sa mu – aj vďaka mýtickému Golemovi – podarí stať sa v podstate nesmrteľným. So svojimi potomkami Luciou a Tomom tak môžu preplávať stáročiami, živení iba zlom a negatívnou energiou. Aby sa zbavili stáročného prekliatia tejto závislosti, túžia po prechode do dimenzií, kde už nikdy nebudú potrebovať fyzické telo. Jediné, čo na to potrebujú, je dostať sa k prechodovému portálu. Ten však stráži Vedma. Nastáva tak odveký súboj dobra so zlom, svetla s temnotou.

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie