• Relácie
  • Vedma
  • Gabriela Marcinková v rozhovore: Takúto možnosť ešte nemala

Gabriela Marcinková v rozhovore: Takúto možnosť ešte nemala

Gabriela Marcinková v rozhovore: Takúto možnosť ešte nemala

Herečka si zahrala v minisérii Vedma.

Nový 5-dielny pôvodný seriál žánru fantasy Vedma štartuje na Voyo už v piatok 16. júna. Za česko-slovenskou fantasy minisériou Vedma stoja úspešní slovenskí tvorcovia – producentka a scenáristka Adriana Kronerová a režisér Jakub Kroner.

Jednu z hlavných postáv stvárňuje herečka Gabriela Marcinková. Lucia je Tomova (Josef Trojan) sestra a v príbehu predstavuje najväčšie zlo. S herečkou, ktorá len prednedávnom hviezdila v Let's Dance sme na fotení k minisérii urobili rozhovor. 

„Bavilo ma na tom to, že som stvárnila niečo také, čo som ešte nemala možnosť,“ povedala Gabika narážajúc na „zlo bez hraníc“. Okrem toho ju tešilo to, že stretla ľudí, ktorých dlho nevidela, mnohých spoznala, rovnako ako imidž, ktorý jej vytvorili.

Sledujte rozhovor, v ktorom sa dozviete, či by herečka chcela mať magickú schopnosť a prezradila tiež, čo je jedna z najlepších vecí na jej práci.

Nový Voyo Originál Vedma štartuje od piatka 16. júna exkluzívne na Voyo.

​O minisérii Vedma:

Príbeh série je dejovo zasadený do súčasnosti, no zároveň siaha až do obdobia rudolfínskej Prahy šestnásteho storočia. Filip, podobne ako mnoho ďalších alchymistov tej doby, experimentuje s elixírom večného života. Na rozdiel od ostatných sa mu – aj vďaka mýtickému Golemovi – podarí stať sa v podstate nesmrteľným. So svojimi potomkami Luciou a Tomom tak môžu preplávať stáročiami, živení iba zlom a negatívnou energiou. Aby sa zbavili stáročného prekliatia tejto závislosti, túžia po prechode do dimenzií, kde už nikdy nebudú potrebovať fyzické telo. Jediné, čo na to potrebujú, je dostať sa k prechodovému portálu. Ten však stráži Vedma. Nastáva tak odveký súboj dobra so zlom, svetla s temnotou.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie