Nik nestojí nad zákonom... Večne. Na každého darebáka skôr či neskôr dôjde!

Nik nestojí nad zákonom... Večne. Na každého darebáka skôr či neskôr dôjde!

Veľvyslanca Güvena nadránom prebudí neželaná návšteva. A na veľkú smolu bývalého diplomata mu vidí až do žalúdka!

Kavruk (Edip Tepeli) a Zehra (Cemre Öktem) len ťažko skrývajú dojatie, keď sa ich Melek (Beren Gençalp) s nevinnou, detsky naivnou istotou pokúsi presvedčiť, aby šli spolu zachrániť jej ocka (Engin Akyürek) - tak ako predtým ocko a mama (Neslihan Atagül Doğulu) zachránili ju... Dvojica skúsených vyšetrovateľov robí všetko pre to, aby počas tvrdých separátnych výsluchov poštvala Sancara a Gediza (Uraz Kaygılaroğlu) proti sebe. Keď sa Halise (Gonca Cilasun) dozvie, kvôli komu teraz prežíva svoju najhoršiu nočnú moru, pocit nekonečného poníženia a smútku vystrieda obrovský hnev. Žiaľ, opäť na nesprávnu osobu. Ešteže Müge (Esra Kızıldoğan) vie, čo vie – a rozhodne nemá v úmysle nechať si to len pre seba! Práve prežitá trauma prebudí v Nare roky potláčané spomienky na hrôzu, ktorá ju navždy poznačila.

Galéria

Po rozhovore s právnikom Sancar s Gedizom pochopia, že je zle. No namiesto uzmierenia sa bývalí priatelia zamilovaní do tej istej ženy ešte viac rozhádajú. Áno, pre Nare... Veľvyslanca Güvena (Erdal Küçükkömürcü) nadránom prebudí neželaná návšteva. A na veľkú smolu bývalého diplomata mu vidí až do žalúdka! Podliaka Akına (Erhan Alpay) nepríjemne zaskočí, keď hrozí, že jeho prítomnosť v Muğle nezostane utajená, čo by mohlo značne skomplikovať jeho plány. Netrvá dlho a pátranie po pravde zavedie Sancara s Gedizom na správnu stopu...

Ak by sa pohľadom dalo zabiť, úbohá Nare by sa namieste zrútila na zem studená ako ľad, toľko nenávisti majú v očiach jej sokyňa v láske a matka milovaného muža!

Sledujte v piatok, 10. marca, o 21.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie