Slovo robí muža. A ženám ostanú len oči pre plač...

Slovo robí muža. A ženám ostanú len oči pre plač...

Sancar s Gedizom ešte na svitaní zamieria späť do väzenia. Ich najbližší ešte sladko spia. Okrem Nare... A Melek.

Netrvá dlho a zbabelci, ktorí sa opovážili vztiahnuť ruku na Nare (Neslihan Atagül Doğulu), zaspievajú. Sancar (Engin Akyürek) s Gedizom (Uraz Kaygılaroğlu) sú v šoku, ale aj pekelne napálení, keď zistia, koho vlastne hľadajú. A odhalenie pravdy spôsobí menšie zemetrasenie aj v oboch ich rodinách. Kiežby všetci – a obzvlášť Sancar - mali v srdci takú neotrasiteľnú vieru v osud, lásku a to najlepšie v každom z nás ako Kavruk (Edip Tepeli)! Deti, to nie je žiadne tajomstvo, vždy vravia pravdu, nech je akokoľvek nepríjemná a bolestivá. A tak neprekvapí – a možno je to tak asi aj najlepšie -, že tú o svojom ockovi a jeho najlepšom priateľovi povie všetkým anjelik Melek (Beren Gençalp).

Galéria

Slovo robí muža, a tak Sancar s Gedizom ešte na svitaní zamieria späť do väzenia. Ich najbližší ešte sladko spia. Okrem Nare... A Melek. Nech už má Akın (Erhan Alpay) akékoľvek plány, ich súčasťou je, žiaľ, i niekto, o kom by to nik z Efeoğluovcov a Işıklıovcov ani len netipoval. Niekto trestuhodne naivný, kto nepozná pravú tvár toho krutého a cynického chlapa!

Večný hnev a pocit krivdy zatemňujú Sancarov úsudok i za mrežami. Nuž a jedno i druhé ho opakovane ženie proti najlepšiemu priateľovi...

Sledujte v pondelok, 13. marca, o 21.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie