Uveriť hocakej lži je, žiaľ, jednoduchšie, než pochybnosti a... Dôvera

Uveriť hocakej lži je, žiaľ, jednoduchšie, než pochybnosti a... Dôvera

Nebyť Akına, láskou zaslepená Müge by spáchala neodpustiteľný hriech. Ten podliak však nekoná z dobroty srdca. Má plán!

Efeoğluovci usporiadajú pre všetkých široko-ďaleko veľkú slávnosť - presne tak, ako predtým sľúbili. Menekşe (Tülin Ece), ktorej počas svokrinej (Gonca Cilasun) krátkej neprítomnosti narástol hrebienok, čaká tvrdý stret s realitou. Sotva Sancar (Engin Akyürek) s Gedizom (Uraz Kaygılaroğlu) naňho trochu pritlačia, veľvyslanec Güven (Erdal Küçükkömürcü) zaspieva ako škovránok! Úbohá, trestuhodne naivná Müge (Esra Kızıldoğan) opäť Akınovi (Erhan Alpay) prezradí niečo, čo nemala. Asi neprekvapí, že jediný, kto pozná útočisko Nare (Neslihan Atagül Doğulu) a Melek (Beren Gençalp), je láskavý Kavruk (Edip Tepeli)...

Galéria

Akoby nestačilo, že vzťah Halise a Refiky (Özlem Çakar Yalçınkaya) je dnes na bode mrazu, na scéne sa - opäť nepozvaná a bojovo naladená - objaví ešte aj Atike (Nilüfer Kılıçarslan)! Paradoxne... Nebyť Akına, láskou založenou na znôške lží zaslepená Müge by spáchala neodpustiteľný hriech. Ten podliak však nekoná z dobroty srdca. Má plán!

Keď Nare pochopí, že vážne hrozí, že jej starostlivo pripravený plán vypáli inak, ako dúfala, je už možno príliš neskoro... Na všetko.

Sledujte vo štvrtok, 16. marca, o 21.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie