Pravda vraj oslobodzuje. No nie všetci sú pripravení (a chcú) byť slobodní...

Pravda vraj oslobodzuje. No nie všetci sú pripravení (a chcú) byť slobodní...

Novinky od Kavruka Nare neprehliadnuteľne zaskočia. Iná na jej mieste by sa možno aj potešila... No Nare nie je ako ostatné ženy.

Melek (Beren Gençalp) je prešťastná, keď sa zobudí a uvidí ockovu (Engin Akyürek) usmiatu tvár. Nare (Neslihan Atagül Doğulu) sa veľmi dotkne Sancarovo podozrenie, no keď vzápätí trafí klinec po hlavičke, hoci to znie šialene... Zo srdca jej spadne obrovský kameň. Frustrovaný veľvyslanec Güven (Erdal Küçükkömürcü) urobí veľkú chybu, keď niekdajšiemu chránencovi Akınovi (Erhan Alpay) vyzradí svoj najcennejší tromf. Svoj jediný tromf... Gediza (Uraz Kaygılaroğlu) zabíja už len predstava, že by jeho sestra (Esra Kızıldoğan) mohla mať nejakého tajného priateľa. A nieto ešte toho prekliateho chlapa, ktorého ani neradno menovať!

Galéria

Halise (Gonca Cilasun) rozzúri, keď si vypočuje hádku medzi Menekşe (Tülin Ece) a Elvan (Hivda Zizan Alp). Vynadá síce obom, no v ich spore sa, žiaľ, postaví na stranu tej nesprávnej nevesty... Yahya (Doğukan Polat) sa rozhodne všetkým – a obzvlášť mame - dokázať, že ho neprávom podceňujú. Novinky od Kavruka (Edip Tepeli) Nare neprehliadnuteľne zaskočia. Iná na jej mieste by sa možno aj potešila... No Nare nie je ako ostatné ženy.

A práve preto, aj keď je to pre ňu veľmi, veľmi ťažké, napokon s ťažkým srdcom zájde za Müge (Esra Kızıldoğan). Dokončiť ich nedávny rozhovor...

Sledujte v piatok, 17. marca, o 21.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie