Život nie je šachovnica a ľudia figúrky. Každý čin má následky...

Život nie je šachovnica a ľudia figúrky. Každý čin má následky...

Zdá sa, že vinou bezbrehej arogancie Halise a Yahyu sú donedávna harmonické vzťahy v rodine nenapraviteľne narušené.

Nare (Neslihan Atagül Doğulu) a Gediz (Uraz Kaygılaroğlu) sa obávajú, že ak Sancar (Engin Akyürek) uvidí to prekliate video s Akınom (Erhan Alpay), stane sa z neho vrah. Nesmie sa to stať, skrátka nesmie! Je to naozaj veľká irónia, že kým pred rokmi sa Nare deň, čo deň úpenlivo modlila, aby sa Sancar dozvedel pravdu, dnes Boha prosí o pravý opak. Elvan (Hivda Zizan Alp) pri pohľade na to, s akou láskou plachý Kavruk (Edip Tepeli) hľadí na zjavne nič netušiacu Zehru (Cemre Öktem), smutne stisne srdce. Jej smútok však vzápätí vystrieda pocit veľkej hanby, hoci spoločný menovateľ oboch týchto emócií je rovnaký... Yahya (Doğukan Polat).

Galéria

Refiku (Özlem Çakar Yalçınkaya) rozladí, keď sa dozvie, že na Halise (Gonca Cilasun) už nemá žiadnu páku. No netrvá dlho a aj jej niekdajšiu najlepšiu priateľku niečo poriadne vyvedie z miery. Teda, niekto... Zdá sa, že vinou bezbrehej arogancie Halise a Yahyu sú donedávna harmonické vzťahy v rodine Efeoğluovcov nenapraviteľne narušené. Veľvyslanec Güven (Erdal Küçükkömürcü), žiaľ, opäť raz dokáže, že mu na ničom – a na nikom - nezáleží tak ako na peniazoch.

Ako mnohé nevinné obete, aj užialená Müge (Esra Kızıldoğan) sa zúfalo upína na fixnú ideu, že skutočným vinníkom jej trápenia je niekto iný – človek, ktorý ju prinútil čeliť realite. Nare...

Sledujte v utorok, 21. marca, o 21.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie