Čas sa nedá vrátiť. Čo sa stalo, stalo sa... Možno len zabrániť ďalšej hrôze

Čas sa nedá vrátiť. Čo sa stalo, stalo sa... Možno len zabrániť ďalšej hrôze

Nare stále nevie, ako zodpovedať Sancarove otázky. Má skrátka strach, že pravda... By z neho urobila vraha.

Keď sa Sancar (Engin Akyürek) dozvie, čo predchádzalo maminmu (Gonca Cilasun) infarktu, zúri. Nemocnica-nenemocnica, brata (Doğukan Polat), ktorého vôbec nespoznáva, by najradšej namieste roztrhol! Melek (Beren Gençalp) trucuje - odmieta jesť, kým sa k nej nevráti ocko... Necdet (Sami Aksu) s Atike (Nilüfer Kılıçarslan) zblednú ako stena, keď na trhovisku natrafia na Lokiho (Furkan Aksoy). Obom je totiž absolútne jasné, že sa s nimi plánuje porátať. Gediz (Uraz Kaygılaroğlu) si ako prvý všimne nepatričné správanie Yahyu a Dudu (İlayda Ildır). No minimálne v jednom prípade jeho dobré mienené rany narazia na hluché uši. Ak si Akın (Erhan Alpay) myslel, že Müge (Esra Kızıldoğan) bude aj naďalej skákať, ako on píska... Čaká ho tvrdé pristátie v realite!

Galéria

Keď jej svokru prepustia z nemocnice, hrdá Elvan (Hivda Zizan Alp) si pobalí veci a definitívne odíde z domu, z ktorého ju manžel tak kruto a nezmyselne vyhnal. Nare (Neslihan Atagül Doğulu) stále nevie, ako zodpovedať Sancarove otázky. Má skrátka strach, že pravda... By z neho urobila vraha. Zehra (Cemre Öktem), ktorá je práve na ceste domov, žiaľ, ani len netuší, aký nebezpečný človek jej práve skrížil cestou.

Čím viac toho Sancar vie, tým je zmätenejší. Nič z toho, čo Nare vraví, totiž nedáva zmysel. Iba ak mu jeho láska z nejakého dôvodu klame...

Sledujte v piatok, 24. marca, o 21.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie