Najľahšia korisť zo všetkých je nevinné srdce túžiace po láske...

Najľahšia korisť zo všetkých je nevinné srdce túžiace po láske...

Tak nehanebne ako predtým s Müge sa diabolský manipulátor Akın dnes zahráva s citmi nič netušiacej neskúsenej Zehry.

Záchvat paniky Nare (Neslihan Atagül Doğulu) úplne ochromí. No viac než o seba sa bojí o Isabel (Meltem Pamirtan), Melek (Beren Gençalp), Sancara (Engin Akyürek)... Skrátka o všetkých ostatných, ktorých miluje. Z donedávna milého a večne usmiateho Yahyu (Doğukan Polat) je dnes zlostný chlap naštvaný na celý svet. Gülsiye (Yağmur Başkurt) prakticky pri každej príležitosti dáva nahlas najavo ostrý nesúhlas s tým, ako sa pani domu (Gonca Cilasun) zachovala k tej, ktorá k nej vždy vzhliadala s úctou a obetavo sa o ňu starala. Správne, k Elvan (Hivda Zizan Alp)! Zehra (Cemre Öktem) si, žiaľ, ani len nevšimne, že básnením o svojom ctiteľovi láme plachému Kavrukovi (Edip Tepeli) srdce...

Galéria

Tak nehanebne ako predtým s Müge (Esra Kızıldoğan) sa diabolský manipulátor Akın (Erhan Alpay) dnes zahráva s citmi nič netušiacej neskúsenej Zehry. Veľvyslanec Güven (Erdal Küçükkömürcü) a jeho šofér Kerem rozohrajú so Sancarom, s Nare a s Gedizom (Uraz Kaygılaroğlu) nechutný vabank.

Dudu (İlayda Ildır) a Yahya svojím nevhodným a absolútne neospravedlniteľným správaním na verejnosti Sancara opäť rozzúria dožerava.

Sledujte v pondelok, 27. marca, o 21.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie