Byť človekom znamená nájsť v srdci súcit aj silu odpustiť

Byť človekom znamená nájsť v srdci súcit aj silu odpustiť
Zdroj: Inter Medya

Pohľad na Ceylanino nepredstierané zúfalstvo nenechá nikoho chladným – ani Nare, ani Kavruka, ani Sancara.

Pani Halise (Gonca Cilasun) si buď vôbec neuvedomuje, aká je k láskavej Elvan (Hivda Zizan Alp) krutá, len aby dosiahla svoje... Alebo, a to je ešte horšie, je jej to jedno. Nare (Neslihan Atagül Doğulu) sa rozhodne povedať Melek (Beren Gençalp) neľahkú pravdu o Sahre (Deniz Işın). Hoci Kahraman (Bülent Şakrak) len tak-tak ušiel hrobárovi z lopaty, nezdá sa, že má v pláne vstúpiť si do svedomia a polepšiť sa. Gediz (Uraz Kaygılaroğlu) má smolu – pomôcť mu nájsť a zachrániť Sahru nechce ani Elvan, ani Kavruk (Edip Tepeli). Po návšteve lekára v sídle nie je nikomu z rodiny veľmi do spevu, chuť vtipkovať neprejde jedine svojráznu tetu Feride (Zerrin Sümer). Gediz napokon predsa len nájde niekoho, kto mu pomôže. Niekoho, od koho by to naozaj nečakal!

Galéria

Nešťastný Sancar (Engin Akyürek) vďaka milovanej dcérke a žene aspoň trochu pookreje. Pani Halise, ktorá to s citovým vydieraním najbližších už poriadne preháňa, dostane od života tvrdú lekciu, prečo by sa človek nikdy nemal rúhať. Pohľad na Ceylanino (Gözde Çığacı) nepredstierané zúfalstvo nenechá nikoho chladným – ani Nare, ani Kavruka, ani Sancara. Sahra začuje, čo nemala...

Menekşe (Tülin Ece) a Atike (Nilüfer Kılıçarslan) zaplatia za svoje lži, podvody a intrigy. A na svoju smolu sa s nimi zvezie i Necdet (Sami Aksu).

Sledujte v pondelok, 22. mája, o 22.40!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie