• Relácie
  • Výnimočná Nikol
  • Predrag Bjelac o nakrúcaní Harryho Pottera. Michael Gambon bol kamarát, spomína filmový Karkarov

Predrag Bjelac o nakrúcaní Harryho Pottera. Michael Gambon bol kamarát, spomína filmový Karkarov

Predrag Bjelac o nakrúcaní Harryho Pottera. Michael Gambon bol kamarát, spomína filmový Karkarov

Slávny herec sa ukáže vo finále Výnimočnej Nikol.

Veľkolepé finále obľúbeného komediálneho detektívneho seriálu prinesie nielen vyriešenie najťažšieho prípadu v živote Nikol, ale aj hviezdne obsadenie svetovej úrovne. V poslednej časti sa diváci môžu tešiť na herca Predraga Bjelaca, ktorý sa okrem iného preslávil aj ikonickou úlohou Igora Karkarova vo filmovej ságe o Harrym Potterovi.

Herec srbského pôvodu žije roky v Česku a tunajšie publikum ho mohlo vidieť už vo viacerých českých i slovenských projektoch. Režiséri ho s obľubou obsadzujú do úloh záporákov a vo Výnimočnej Nikol tomu nebude inak.

​„Je to zaujímavé, napríklad v Belehrade už vôbec takéto roly nehrám. Už dlho tam hrám slušných oteckov a normálnych ľudí. Je to záhadné, prečo ma tu všetci vidia ako mafiána,“ povedal s úsmevom charizmatický herec.

S hercom sme nevynechali spomienky na nakrúcanie filmovej legendy, ktorá zaznamenala ako knižný, tak aj filmový celosvetový ošiaľ. Ako to na pľaci Harryho Pottera vyzeralo? Herec nám porozprával, ako v prestávkach trávili čas filmový Dumbledore Michael Gambon aj Severus Snape Alan Rickman. Snape svojej filmovej povesti nezostal nič dlžný.

Pozrite si rozhovor s Predragom Bjelacom.

Sledujte finále Výnimočnej Nikol už dnes o 20.30 h na Markíze a už teraz na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie