Zachránené životy: 207. epizóda - FINÁLE

Zachránené životy: 207. epizóda - FINÁLE

Pôvodne to síce plánoval inak, no vo svetle posledných udalostí ho city úplne prevalcujú, a tak Ferhat spontánne požiada Hazan o ruku!

Všetkých poriadne prekvapí, že jedným z kľúčových svedkov v procese s Gencom (Ugur Çavusoglu), ktorého výpoveď mu extra zavarí, je jeho vlastný syn Tarık (Beran Soysal). No ešte viac to, keď sa zrazu pred budovou súdu objaví právom nahnevaná Hanife (Rüçhan Çalışkur) s puškou v ruke, rozhodnutá pomstiť sa tomu zverovi za neľudské utrpenie milovanej dcéry (Ayten Soykök) a oboch vnučiek! Len čo sa Tarık vráti domov, spolu s Mercan (Belfu Benian) sa rozhodnú nečakať na vyhlásenie rozsudku a čo najskôr sa odsťahovať do Istanbulu, kde chcú spolu začať nový život, s čistým štítom... Hoci už prešlo niekoľko mesiacov, Mustafa (Sinan Tuzcu) s Tahirom (Ulaş Tuna Astepe) a Fatihom (Furkan Aksoy) si neprestávajú uťahovať z „kapitána“ Murata (Cem Kenar). A nečakaný návrat pôvabnej Yeşim tomu nasadí pomyselnú korunu! Ferhat (Ali Ersan Duru) dospeje k vážnemu životnému rozhodnutiu, a tak napriek pokročilej nočnej hodine požiada Tahira a Aliho (Temmuz Gürkan Karaca) o stretnutie. Hoci sa tvári ako sfinga a lezie to z neho ako z chlpatej deky, jeho priateľom je okamžite jasné, o čo ide. Správne, o Hazan (Gülper Özdemir)!

Keď inokedy vyrovnanú, ba až rezervovanú Esmu (Duygu Üstünbaş), ktorá má z posledného rozhovoru s manželom čudný pocit, pochytí neskutočný žiarlivosti, zavolá Hazan, ktorej tiež nasadí do hlavy chrobáka... A tak sa rozhodnú svojich chlapov prekvapiť neohlásenou návštevou! Aj keď sa k nemu po celý jeho život správal horšie ako k psovi, Tarıkom hlboko otrasie šokujúca správa o jeho otcovi, ktorý napokon predsa len našiel spôsob, ako uniknúť zaslúženému trestu... Pôvodne to síce plánoval inak, no vo svetle posledných udalostí ho city úplne prevalcujú, a tak Ferhat spontánne požiada Hazan o ruku! Nefes (İrem Helvacıoğlu) naberie odvahu a prezradí Tahirovi, o čom vždy snívala – a sníva i dnes. Nilüfer a Hazan zaskočí vskutku nečakaná návšteva. Po nej už ich životy nikdy nebudú také ako predtým.

To isté však platí i pre Cemila (Hilmi Özçelik) a Türkan (Nalan Kuruçim), a tiež Aliho a Esmu, no z diametrálne odlišných dôvodov. Nuž a s obrovskou životnou zmenou sa voľky-nevoľky musia vyrovnať i všetci Kaleliovci, pretože ich čaká veľké lúčenie...

Sledujte vo štvrtok, 23. februára, o 22.25!

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie