Zimomriavkam neujdete: Posledná skladba Milana Lasicu vás chytí za srdce

21. 07 2021 14:25 | markiza.sk
Marián Čekovský a Milan Lasica
Marián Čekovský a Milan Lasica Foto: Instagram/cekovskym

Marián Čekovský zverejnil nádhernú pieseň s názvom Anjel. Viac slov netreba.

Nádherná spomienka. Marián Čekovský zverejnil videoklip ku skladbe Anjel, ktorej text napísal Milan Lasica. Legendárny a nezabudnuteľný herec, komik a spevák nás náhle opustil v nedeľu (18. júla) vo veku 81 rokov na zlyhanie srdca.

Hudobník a porotca SuperStar mal to šťastie, že posledné texty, ktoré napísal samotný maestro, sa dostali do jeho rúk. Milan Lasica počas pandémie trávil veľa času písaním, no výsledku sa už, žiaľ, nedožil. Marián však spoločné dielo zhudobnil. Skladba Anjel je krásna a emotívna a dokonale vystihuje Milana Lasicu takého, akým bol.

ŽIADNE ŠTÁTNE POCTY: RODINA M. LASICU SA ROZHODLA, AKO BUDE VYZERAŤ ROZLÚČKA

Pre Mariána je pieseň o to emotívnejšia, keďže text k piesni Anjel zhudobnil iba deň po Milanovej smrti. „Ja som si tie texty začal prezerať, s tým, že som sa naozaj musel vyplakať a musel som si tú svoju dušu vyrevať a tie texty dávali úžasný zmysel,“ povedal Marián pre Markízu.

Vypočujte si nádhernú skladbu Anjel, ktorá žiadny ďalší komentár nepotrebuje. „Našu prácu dokončím,“ napísal Marián po smrti Milana Lasicu, a tak je isté, že táto emotívna pieseň je iba začiatok.