• Šoubiz
  • Nová farmárska láska? Božka a Reza!?

Nová farmárska láska? Božka a Reza!?

Nová farmárska láska? Božka a Reza!?

Sú spolu nejako príliš často...

"Môj život, moja cesta..." alebo "Unavená zo všetkého, zo všetkých .... prosím Vás to je môj život aký bude taký bude, ale je len môj..." odkazuje exfarmárka Božka Candráková na sociálnej sieti zrejme všetkým neprajníkom, ktorí radi "kafrú" do života iným. Tieto odkazy sa objavili po sérii spoločných fotiek Božky s Rezom Givili, samozreme, vo vrúcnom objatí.

A "zaklincoval" to bývalý Božkin farmársky kolega Števo Vojtek, ktorého už vraj otravujú sústavné zvedavé otázky, či Božka s Rezom sú spolu alebo nie: "...prosim vas nepiste to mne a nepytajte sa mna, pytajte sa ich...je to len ich zalezitost a ich vec kto s kym je a bude. Ani ja ani nikto druhy nema pravo sa im do toho montovat a starat sa...to ci budu spolu alebo nebudu ukaze cas..ak maju byt spolu, budu a ak nie nebudu..preto prosim nepiste mi kazdu chvilu...piste im dvom!!!!!"


Zároveň dodáva, že Reza je super chalan, parťák a dobráčisko. Rovnako rád má aj Božku, akurát zistil, že nemôžu bývať spoločne v jednom prenajatom byte. Je za tým Reza?


Reza na Farme netajil: Reza: Na sex som pripravený! Aj na Farme!

Reza len nedávno "slintal" pri inej exfarmárke, Božkinej kolegyni Jane Hrmovej...
Najnovšie videá