• Šoubiz
  • Dara Rolins: Veľké sťahovanie sa začalo!

Dara Rolins: Veľké sťahovanie sa začalo!

Dara Rolins: Veľké sťahovanie sa začalo!

O šesť dní bude bývať v novom!

"Dnes je to posledná nedeľa, kedy sa vám ozývam z tejto adresy:)…Od budúceho víkendu už bývame v novom!!!", píše Dara Rolins na sociálnej sieti, kde sa každú nedeľu prihovára svojim fanúšikom. 31. január je totiž deň, kedy definitívne vymenia kľúč od súčasného domu za kľúče od jej nového domu: "Sťahovanie vrcholí, v izbe už zostali iba vankúše, televízia a Laurin vianočný stromček… V kuchyni jeden hrniec, panvička, tri taniere s príborom…a v týždni nám prídu rozmontovať posteľ", teší sa Dara, pre ktorú to určite nie je prvé sťahovanie v živote: "Nie je to o tom, že by som sa ešte nikdy nesťahovala. To teda váááááážne nie:), hrubý odhad bude tak 8-9 krát. ALE: toto je PRVÝ krát, kedy sa sťahujemE do SPOLOČNÉHO, nami vymysleného a postaveného DOMU so svojou rodinou:)"

 
Takže Dara má už len pár dní na dobalenie vecí a vecičiek a šup do nového! My sme dom naposledy videli v máji, kedy nám ho exkluzívne predviedla. Pozrite, aký pokrok stihli urobiť za viac ako pol roka...


Patrik na sebe nešetrí: Rytmus sa teší z novej hračky. Stála ho neuveriteľný balík!

Laura zdedila nielen krásu a talent, ale aj zlozvyky: Dcéra Dary Rolins: Celá po mame!

Boli sme svedkami stretnutia Dary a Rytmusa po piatich dňoch odlúčenia. A takto to vyzeralo: Súkromie Dary a Rytmusa vás vždy zaujíma! Máme nové pikošky!


Najnovšie videá