Dara Rolins sa neudržala: A je to vonku!

Dara Rolins sa neudržala: A je to vonku!

Za tento "bonz" sa jej asi Tina nepoďakuje...

Dara Rolins je nielen skvelá speváčka, ktorej snáď ako jedinej sa podarilo udržať si kariéru od útleho detstva, ale aj módna návrhárka! Najnovšie vytvorila špeciálnu kolekciu, výťažok ktorej pôjde na charitu. Dara má totiž v sebe pokoru a a ak sa jej darí, chce, aby to cítili aj ostatní, ktorí možno nemali v živote až toľko šťastia. Boli sme teda pri oficiálnom odštartovaní predaja limitovanej, zlatej kolekcie mikín a tričiek "ver mi" pod Darinou značkou, aby sme sa s ňou po čase nielen stretli, ale aj "hodili kus reči" na rôzne témy. Zhovárali sme sa nielen o tom, ako sa im býva v novom dome, ale aj či sa realizuje pri navrhovaní interiéru a jeho dotváraní originálnymi, osobne navrhnutými kúskami. A keďže v jej kolekcii sme našli aj "body" čiernej farby pre bábätká, zaujímalo nás, či jedno z nich stihla venovať svojej speváckej kolegyni a kamarátke Tine. Budete prekvapení, čo všetko nám - aj o nej - prezradila. Toto ani samotná Tina zatiaľ nepustila do éteru... Zatiaľ ukázala iba celkom iný darček: Bláznivý darček od priateľov! Šokoval aj samotnú Tinu!


Začiatkom roka sa Dara presťahovala do svojho vysnívaného domu, ktorý je ešte stále v štádiu dokončovania: Dara Rolins: Veľké sťahovanie začalo!

Dara nám prezradila ďalšie "intímnosti" zo svojho života a spomenula aj svoju spevácku kolegyňu Tinu: Dara Rolins provokuje: Toto odkázala Tine!

Hoci si Dara Rolins svoje súkromie chráni, nás ako prvých exkluzívne pozvala do svojho rozostavaného domu a predstavila nám aj svoju rozkošnú dcéru: Dara Rolins exkluzívne! Ukázala nám svoj nový dom!

Dara si chvíle súkromia užíva a nám prezradila, že je konzervatívna a rada býva doma. Nás však zaujímalo, či s konzervatívnosťou súvisí aj vernosť: Dara Rolins intímne: Vernosť je u chlapa aj o počte...!

Zdieľať

Najnovšie videá